وکیل قتل

یکی از جرایم کیفری بسیار مهم و حساس که قوانین به شدت پیچیده ای نیز دارد، جرم قتل اعم از قتل عمدی و قتل غیر عمدی میباشد. در پرونده های قتل هر دو طرف دعوی یعنی چه شخص یا اشخاصی که به جرم قتل متهم شده اند و چه اولیای دم مقتول به خدمات حقوقی […]

بهترین وکیل قتل

یکی از جرایم کیفری بسیار مهم و حساس که قوانین به شدت پیچیده ای نیز دارد، جرم قتل اعم از قتل عمدی و قتل غیر عمدی میباشد. در پرونده های قتل هر دو طرف دعوی یعنی چه شخص یا اشخاصی که به جرم قتل متهم شده اند و چه اولیای دم مقتول به خدمات حقوقی بهترین وکیل قتل تهران نظیر وکالت، مشاوره، تنظیم لایحه و … نیاز دارند. درواقع هر دو طرف دعوی در هر صورت حق و حقوقی دارند که بهتر است از آن آگاه بوده و یک وکیل متخصص قتل به ایشان کمک نماید. وکیل قتل با توجه به حساسیت موضوع بایستی ویژگیهای منحصر بفردی داشته تا بتواند از حق و حقوق موکل خویش به نحو احسنت دفاع نماید. ما در این مطلب علاوه  بر بررسی جرم قتل، به معرفی 10 تا از بهترین وکیل قتل تهران و مزایای همکاری با بهترین وکیل قتل ایران میپردازیم. لذا لطفا با ما همراه باشید.

وکیل قتل

قبل از هرچیز قصد داریم به این موضوع بپردازیم که وکیل قتل کیست؟ وکیل قتل وکیلی است که عمده فعالیت وکالتی خود را بر روی پرونده های قتل عمدی و غیرعمدی متمرکز ساخته و به طور تخصصی به دعاوی قتل میپردازد. به طور کلی وکالت در پرونده های کیفری خاص نظیر قتل، تجاوز و … مستلزم داشتن مهارت، دانش و تخصص ویژه ای بوده که هر وکیلی از آن برخوردار نیست.

وکلای معرفی شده در سایت حقوقی وکیل زوم با تجربه سالها وکالت در دعاوی کیفری خاص از جمله جرم قتل عمد و قتل غیر عمد و همچنین سایر جرائم علیه اشخاص، حاضر به قبول وکالت و دفاع از شما عزیزان میباشند.

بهترین وکیل قتل در تهران با سابقه قضایی

در زیر به معرفی بهترین وکیل قتل در تهران و ایران و فعال در سال 1403 میپردازیم. توجه داشته باشید که شماره بهترین وکیل قتل تهران در کنار نام ایشان قرار گرفته است. شما همراهان عزیز میتوانید با ملاحظه خلاصه ای از فعالیتها و رزومه بهترین وکیل در تیم حقوقی وکیل زوم به صورت مستقیم با شماره وکیل قتل تهران تماس حاصل فرمایید.

ناصر عرب فشافویه از اعضای رسمی کانون وکلای مرکز تهران میباشد.

ایشان یکی از با سابقه ترین و بهترین وکلای جنایی و قتل تهران میباشد. 

ایشان با بیش از 31 سال سابقه قضاوت در دادگاه های تهران از جمله دادگاه کیفری یک استان و محاکم تجدید نظر استان تهران قطعا تجربه بسیار فراوانی در خصوص پرونده های قتل دارد. ناصر عرب فشافویه همچنین با بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های قتل از با تجربه ترین وکلای حال حاضر ایران در زمینه جنایی میباشد میباشد. 

چنانچه به دنبال یک وکیل باتجربه، کارکشته و بسیار مورد اعتماد در زمینه قتل هستید همین حالا با شماره وکیل تهران ناصر عرب فشافویه تماس بگیرید.

ناصر عرب فشافویه
آدرس: تهران - مرزداران

جرم قتل

در این قسمت از مقاله به این پرسش که تعریف جرم قتل چیست پاسخ میدهیم. قبل از هرچیز باید بدانیم که جرم قتل از جمله جرایم علیه اشخاص میباشد. جرایم علیه اشخاص به هر رفتار مجرمانه ای گفته میشود که آسیب جسمی و یا روانی بر روی افراد گذاشته و مربوط به اموال و یا دارایی اشخاص نمیباشد. از جمله مهمترین جرایم علیه اشخاص میتوان به قتل، ایراد ضرب و جرح، تجاوز، تهمت و افترا، توهین و فحاشی و … اشاره نمود. به عبارت دیگر در این دسته از جرایم، آسیب اصلی بروی شخص زیان دیده وارد میگردد و به اموال و یا دارایی وی آسیبی وارد نمیشود.

به طور کلی تعریف صریحی از قتل در قوانین کیفری وجود ندارد ولی واژه ی “قتل” در لغت به معنی ازاله ی روح از بدن و از بین رفتن زندگی میباشد.

قتل در متون فقهی، اصطلاحا به عملی گفته میشود که زندگی و حق حیات را از انسانی سلب مینماید. در ترمینولوژی حقوق نیز در تعریف قتل اینگونه آورده اند که قتل، لطمه به حیات دیگری وارد ساختن است، خواه این لطمه، به وسیله عمل مادی و خواه به واسطه ترک فعل (سلب حیات از انسان زنده) صورت گرفته باشد. به عبارت دیگر قتل نوعی آدمکشی بوده که در آن کشتن انسان بدون هیچ حکم قانونی صورت میگیرد.

همانطور که گفتیم این جرم قوانین بسیار پیچیده ای داشته و موضوع فوق العاده حساسی میباشد، بنابراین همواره در پرونده های قتل عمد و یا قتل غیر عمد توصیه میشود از انواع خدمات حقوقی و وکالتی وکلای متخصص قتل در تهران استفاده نمایید و یا حتی الامکان تنظیم لوایح دفاعی را به وکلای خبره قتل در تهران بسپارید.

ویژگیهای بهترین وکیل قتل تهران

وکیل کیفری تهران که عمده فعالیت خود را بر روی دعاوی قتل متمرکز ساخته، بایستی با توجه به حسیاسیتهای موجود در این دعاوی، ویژگیهای خاصی داشته باشد تا بتواند در جلسات پرفشار دادگاه کیفری یک استان تهران به دفاع از حقوق متهم به قتل و یا دفاع از اولیای دم مقتول بپردازد. ما در ادامه به بررسی ویژگیهای بهترین وکیل قتل تهران میپردازیم:

 • تسلط به قوانین قتل: بهترین وکیل قتل تهران میبایست به تمامی قوانین مربوط به قتل آشنا و مطلع بوده و اصطلاحا وکیل به روزی باشد. قانون قتل نیز همانند دیگر قوانین، صرفا در مواد قانونی خلاصه نمیشود. در واقع قانون قتل شامل مواد قانونی اصلی نظیر قانون مجازات اسلامی و … ، مواد قانون خاص و همچنین آرای وحدت رویه و … میباشد.
 • توانایی استفاده از دانش حقوقی: یک وکیل کارکشته قتل تهران میبایست توانایی این را داشته باشد که از علم و دانش حقوقی خود در دعاوی مربوط به قتل به بهترین شکل ممکن استفاده نماید. یک وکیل حرفه ای قتل در تهران میتواند از معلومات و دانش حقوقی خود در روند دادرسی در دادگاه کیفری یک استان تهران استفاده کرده و تا جای ممکن شانس پیروزی در پرونده قتل را بالا ببرد.
 • آشنایی به مباحث روانشناسی: یک وکیل قتل باتجربه لازم است تا حدودی به مسائل روز روانشناسی آشنایی داشته باشد. همانطور که قطعا میدانید پرونده های قتل از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بوده و این تنشها میتواند تاثیرات بسیار مخربی بر روند پرونده داشته باشد. درواقع طبیعی است که اولیای دم، متهم به قتل و همچنین خانواده های هر دو طرف، در طول روند دادرسی روزهای پر استرسی را پشت سر میگذارند. یک وکیل خوب قتل میتواند با برخورد مناسب و صحیح استرس موکل خویش را کاهش داده و فضا را برای پیشبرد اهداف در دسترس پرونده آماده کند.
 • تجربه کافی در دعاوی قتل: طبیعی است که یک وکیل باسابقه قتل میبایست پرونده های مختلف و فراوانی را در حوزه قتل وکالت نموده باشد و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. درواقع وکالت در پرونده های مختلف قتل موجب میگردد وکیل  قتل تهران در این دعاوی تجربیات فراوانی بدست آورده و از این تجربیات در پیشبرد اهداف مورد نظر موکل نهایت استفاده را ببرد.
 • صادق باشد: به طور کلی یک وکیل دعاوی قتل بایستی با موکل خویش در خصوص پرونده و جزئیات آن صداقت داشته باشد. به عبارت دیگر وکیل قتل بایستی با موکل خود صادق بوده و تا جایی که امکان دارد اتفاقات احتمالی آینده که ممکن است در پرونده رخ دهد را به وی گوشزد نماید.
 • قاطع و محکم باشد: شاید یکی از مهمترین ویژگیهای یک وکیل قتل خوب در تهران شخصیت برجسته و قوی ایشان است. دعاوی مربوط به قتل به دلایلی که تاکنون اشاره شد جرو دعاوی حساس و بسیار مهم میباشد. وکیلی که در زمینه قتل فعالیت میکند اساسا بایستی دارای روحیه فوق العاده برجسته ای باشد. درواقع وکیل قتل بایستی قاطع بوده و شخصیت محکمی داشته باشد تا در دادگاه کیفری به بهترین شکل ممکن از موکل خود دفاع کند.

انواع جرم قتل

بر اساس ماده ۲۸۹ قانون مجازات اسلامی، در یک دسته بندی کلی، جنایت بر نفس، عضو و منفعت بر سه قسم عمدی، شبه عمدی و خطای محض میباشد. ما در ادامه به بررسی انواع جرم قتل میپردازیم.

قتل عمدی

طبق ماده 290 قانون مجازات اسلامی قتل در موارد زیر عمدی به حساب می آید:

 1. هرگاه مرتکب با انجام کاری قصد قتل فرد یا افرادی معین یا فرد یا افرادی غیر معین از یک جمع را داشته باشد و در عمل نیز قتل مورد نظر یا نظیر آن واقع شود، خواه فعل ارتکابی نوعا موجب وقوع آن قتل یا نظیر آن بشود یا نشود.
 2. چنانچه مرتکب، عامدا کاری انجام دهد که نوعا موجب قتل یا نظیر آن میگردد، هرچند قصد ارتکاب آن قتل و نظیر آن را نداشته باشد، ولی آگاه و متوجه بوده که آن کار نوعا موجب آن قتل یا نظیر آن خواهد شد.
 3. هرگاه مرتکب قصد ارتکاب قتل واقع شده یا نظیر آن را نداشته و کاری را هم که انجام داده است، نسبت به افراد متعارف و معمولی، نوعا موجب قتل یا نظیر آن نمی شود اما استثنائا در مورد مجنی علیه، به علت بیماری، پیری و … و یا به علت وضعیت خاص مکانی یا زمانی، نوعا موجب آن قتل یا نظیر آن میشود، البته مشروط بر اینکه مرتکب به وضعیت نامتعارف مجنی علیه یا وضعیت خاص مکانی یا زمانی ایشان آگاه و متوجه بوده باشد.
 4. هرگاه مرتکب قصد ارتکاب قتل واقع شده یا نظیر آن را داشته باشد، بدون اینکه فرد یا جمع معینی مورد نظر وی باشد، و در عمل نیز قتل مورد نظر یا نظیر آن واقع شود، مثل زمانی که مرتکب در اماکن عمومی اقدام به بمب گذاری میکند.

قتل شبه عمد

به موجب ماده 291 قانون مجازات اسلامی قتل در موارد زیر شبه عمدی به حساب می آید:

 1. چنانچه مرتکب بر علیه مجنی علیه قصد ارتکاب رفتاری را داشته اما قصد جنایت واقع شده یا نظیر آن را نداشته باشد و همچنین از مواردی که مشمول تعریف جنایات عمدی میگردد نیز نباشد.
 2. هر زمان مرتکب، جهل به موضوع داشته باشد، مانند آنکه جنایتی را با اعتقاد به اینکه موضوع رفتار وی شیء، حیوان و یا افراد مشمول ماده 302 قانون مجازات اسلامی است به مجنیٌ علیه وارد کند، سپس خلاف آن معلوم گردد.
 3. درصورتی که قتل به سبب تقصیر مرتکب واقع شود، به شرط آنکه قتل واقع شده یا نظیر آن مشمول تعریف جنایت عمدی نباشد، مانند قتل در تصادفات رانندگی.

قتل خطای محض

بر اساس ماده 292 قانون مجازات اسلامی قتل در موارد زیر خطای محض میباشد:

 1. قتلی در حال خواب و بیهوشی و مانند آنها واقع شود.
 2. قتل به وسیله صغیر و مجنون ارتکاب یابد.
 3. قتلی که در آن مرتکب، نه قصد جنایت بر مجنی علیه و نه قصد ایراد فعل واقع شده بر او را داشته باشد، مانند زمانی که تیری به قصد شکار رها نموده و به فردی برخورد کند.

نقش وکیل در‌ پرونده های قتل

همانطور که میدانیم قتل جرمی است که همیشه و همواره و در کلیه جوامع بسیار حساس بوده و جزو جرایم به شدت خشن به حساب می آید. از همین رو نیز مجازات‌های سنگینی نظیر قصاص و … توسط قانونگذار برای آن در نظر گرفته شده است.

در تمامی کشورهای دنیا برای شخصی که مرتکب قتل میشود مجازات‌های سنگینی در نظر گرفته میشود چراکه که وقوع یک قتل ممکن است لطمات بسیار سخت و جبران ناپذیری را برای خانواده مقتول، خانواده قاتل و … به همراه داشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم وکیل قتل شخصی است که پرونده های کیفری مرتبط با قتل را رسیدگی کرده و میتواند با دانش، تخصص و تجربه لازم، از حقوق موکل خود دفاع نماید. در زیر مزایای گرفتن وکیل توسط هر یک از طرفین قتل را بیان نموده ایم.

مزایای کمک گرفتن از وکیل قتل

از مزایای استفاده از خدمات وکیل در پرونده های قتل میتوان به طور مختصر به موارد زیر اشاره نمود:

 • کشف زوایای پنهان وقوع قتل.
 • ارائه بهترین و مناسبترین دفاعیات از جانب متهم به قتل.
 • ارائه محکم ترین دلایل در جهت اثبات قتل.
 • عدم حضور شاکی یا اولیای دم در جلسات دادگاه.
 • جلب قاتل فراری و اقدامات تعقیبی مناسب.
 • اعلام رضایت و یا عدم رضایت شاکی یا اولیای دم بدون نیاز به حضور شاکی در دادگاه.
 • پرداخت دیه از جانب متهم به قتل در صورت رضایت اولیای دم.
 • مدت زمان روند رسیدگی به پرونده قتل کاهش می یابد.

اعاده دادرسی در قتل و انواع آن

با توجه به اهمیت و حساسیت پرونده های قتل که نتیجه آن که سلب حیات از یک انسان است و همچنین مجازات سنگین برای مرتکب آن، موضوع اعاده دادرسی قتل معمولا از جانب طرفین دعوی در دیوانعالی کشور مطرح میگردد.

توجه داشته باشید که اعاده دارسی قتل دو نوع است که به صورت عام و خاص مطرح میگردد. 

 • اعاده دادرسی عام قتل: این نوع اعاده دادرسی مربوط به جهات مندرج در ماده 474 قانون آئین دادرسی کیفری میباشد. مانند موردی که شخصی به اتهام قتل دیگری محکومیت قطعی یافته و به قصاص محکوم شده و سپس زنده بودن آن شخص محرز گردد. مورد دیگری که میتوان به آن اشاره کرد این است که چند نفر به اتهام قتل شخصی محکوم شده اما شیوه ارتکاب و ماحصل موضوع به گونه ای است که اساسا نمیتواند بیش از یک مرتکب داشته باشد.
 • اعاده دادرسی خاص قتل: این نوع اعاده دادرسی مستند به ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری و در خصوص ادعای وجود خلاف شرع بین بودن رای صادره است که میبایست توسط مراجع خاص احراز و تجویز گردد. این مورد نیز مانند اعاده دادرسی عام قتل به شعب خاصی از دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.

رای اصراری پرونده قتل عمد

همانطور که در قسمت اعاده دادرسی گفته شد معمولا طرفین دعوی قتل، نسبت به رای قطعی قتل درخواست اعاده دادرسی مینمایند. در این حالت ممکن است دیوان عالی کشور درخواست را پذیرفته و پرونده را به شعبه دیگری جهت صدور رای ارسال نمایند.

در این صورت ممکن است شعبه ای که پرونده به آن ارسال گردیده، نظر دیوان را نپذیرد و مجددا به رای سابق که توسط شعبه قبلی صادر شده اصرار ورزد. در این مرحله و با اعتراض متداعیین پرونده قتل مجددا به شعبه دیوان ارجاع میشود. شعبه مذکور میتواند رای اصرار را تایید نموده و یا در صورت عقیده به نقض پرونده، آن را به هیئت عمومی دیوانعالی کشور جهت صدور رای اصراری ارسال مینماید.

گروه برسی صحنه جرم قتل

اصولا در دادسراهای جنایی، صحنه قتل، جهت حفظ آثار قتل و دیگر جرایم، شناسایی و یا یافتن مرتکب یا مرتکبین، تعیین هویت قربانی یا قربانیها و … توسط گروه برسی صحنه جرم برسی میگردد. گروه بررسی صحنه جرم متشکل از کارآگاهان پلیس، ضابطین دادگستری، متخصص کشف هویت، پزشکان قانونی و … میباشد.

همانطور که گفتیم گروه مذکور در جهت کشف واقعیت، تعیین مرتکب یا مرتکبین جرم، حفظ آثار جرم یا جرایم، انتقال آنها به مقامات قضایی و … در صحنه جرم قتل حضور پیدا میکنند.

ادله اثبات قتل

مهمترین راه‌ های اثبات قتل که مربوط به امور کیفری میشود در ماده 160 قانون مجازات اسلامی بیان شده است. طبق این ماده ادله اثبات جرم قتل عبارت از اقرار، شهادت، قسامه و سوگند در موارد مقرر قانونی و علم قاضی میباشد.

همچنین توجه داشته باشید که شما عزیزان میتوانید از خدمات حقوقی وکلای تهران که در سایت حقوقی وکیل زوم معرفی گردیده جهت بررسی و اثبات کلیه جرایم مورد نظر استفاده نمایید.

علی ایحال در زیر به بررسی هر یک از ادله جرم قتل میپردازیم. این ادله و قرائن میتواند در خصوص اثبات قتل عمدی یا اثبات قتل غیرعمدی و … باشد.

اقرار

براساس ماده 164 قانون مجازات اسلامی اقرار عبارت از اخبار شخص به ارتکاب جرم از جانب خود گفته میشود. از طرف دیگر بر اساس ماده قانون 171 قانون مجازات اسلامی، چنانچه متهم اقرار به ارتکاب جرم کند، اقرار وی معتبر بوده و نوبت به ادله دیگر نخواهد رسید. البته درصورتی که با بررسی قاضی رسیدگی کننده قرائن و امارات برخلاف مفاد اقرار باشد، دادگاه، تحقیق و بررسی لازم را انجام داده و قرائن و امارات مخالف اقرار را در رای صادره ذکر مینماید.

همچنین به موجب ماده 172 قانون مجازات اسلامی، برای اثبات جرم قتل عمد از طریق اقرار، تنها یک مرتبه اقرار کافی میباشد.

ماده 173 قانون مجازات اسلامی نیز بیان میدارد که انکار بعد از اقرار، منجر به سقوط مجازات نخواهد شد، به جز اقرار به جرمی که مجازات آن موجب رجم یا حد قتل است.

شهادت

ماده 174 قانون مجازات اسلامی به تعریف ادله شهادت پرداخته که طبق آن شهادت، عبارت از اخبار شخصی غیر از طرفین دعوی، به وقوع یا عدم وقوع جرم توسط متهم یا هر امر دیگری نزد مقام قضایی گفته میشود. بنابراین در جرم قتل زمانی به شهادت استناد خواهد شد که متهم مسئولیت جرم مورد نظر را نپذیرفته و ارتکاب قتل را انکار مینماید.

مضافا ماده 177 قانون مجازات اسلامی اذعان میدارد که شاهد شرعی در زمان ادای شهادت باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • بلوغ
 • عقل
 • ایمان
 • عدالت
 • طهارت مولد
 • ذی‌نفع نبودن در موضوع
 • نداشتن خصومت با طرفین یا یکی از آنها
 • عدم اشتغال به تکدی
 • ولگرد نبودن

همچنین توجه داشته باشید که اگر بین دو شهادت شرعی، تعارضی وجود داشته باشد، هیچکدام از آنها معتبر تلقی نمیشود.

ماده 199 قانون مجازات اسلامی نیز نصاب شهادت قتل را بیات مینماید. درواقع بر اساس این ماده نصاب شهادت در کلیه جرایم، دو شاهد مرد است مگر در زنا، لواط، تفخیذ و مساحقه که با چهار شاهد مرد اثبات خواهد شد.

بنابراین ملاحظه میفرمایید که برای اثبات قتل عمد باید دو نفر شاهد مرد عادل و مسلمان در این خصوص شهادت بدهند.

قسامه و سوگند

علاوه بر ادله مارالذکر، ماده 312 قانون مجازات اسلامی، قسامه را نیز از ادله اثبات قتل و جنایت میداند. قسامه به موجب ماده 313 قانون مجازات اسلامی عبارت از سوگند‌هایی است که در صورت فقدان ادله دیگر، غیر از سوگند منکر و وجود لوث، شاکی برای اثبات جنایت عمدی یا غیرعمدی یا خصوصیات آن و متهم برای دفع اتهام از خود اقامه مینماید. درواقع چنانچه ولی دم هنگام معرفی قاتل، شاهد و سند و مدرکی نداشته باشد، باید 50 بار در دادگاه قسم بخورد که فرد مورد نظر قاتل میباشد.

ماده 317 قانون مجازات اسلامی نیز به این موضوع اشاره دارد که در صورت حصول لوث، ابتدا از متهم، مطالبه دلیل بر نفی اتهام میشود. درصورتی که دلیلی ارائه نماید، نوبت به قسامه شاکی نمیرسد و متهم تبرئه خواهد شد. در غیر این صورت با ثبوت لوث، شاکی میتواند اقامه قسامه نموده و یا از متهم درخواست اقامه قسامه کند.

علم قاضی

در نهایت قاضی میتواند بر اساس اسناد و مدارکی که به آنها استناد میکند و بر طبق ایمان، آگاهی و اعتقاد وی بر مجرم بودن شخصی، تصمیم خود را اتخاذ نماید. ماده 211 قانون مجازات اسلامی تعریفی از علم قاضی ارائه داده است که به آن میپردازیم.

طبق ماده مذکور علم قاضی عبارت از یقین حاصل از مستندات بین در امری است که نزد ایشان مطرح میگردد. توجه داشته باشید که در مواردی که مستند حکم، علم قاضی بوده، ایشان موظف است قرائن و امارات بین مستند علم خود را به طور صریح و روشن در حکم صادره قید نماید.

تبصره ماده 211 قانون مجازات اسلامی نیز اذعان میدارد که مواردی از قبیل نظریه کارشناسی، معاینه محلی، تحقیقات محلی، اظهارات مطلعین وی یا شهود، گزارش ضابطان و سایر قرائن و امارات که نوعا علم آور باشند میتواند مستند علم قاضی باشد. البته در هر صورت، مجرد علم استنباطی که نوعا موجب یقین قاضی نمیشود، نمیتواند ملاک صدور حکم قرار گیرد.

تیم حقوقی وکیل زوم در شهر تهران با معرفی برترین وکلای دادگستری در ایران سعی کرده انتخاب وکیل را برای شما عزیزان آسان و تسهیل نماید.

تیم وکیل زوم در تهران

مباحث حقوقی، کیفری، خانواده و … و اکثر مسائل مربوط به آن بسیار پیچیده و دشوار می باشند.

به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل تهران و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

چرا که طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

تیم بزرگ وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تهران، مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد.

همچنین در صورتی که مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید می توانید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل از خدمات تیم ما استفاده کنید.

در این صورت صرفا با پرداخت مبلغ لازم در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر وکیل تهران می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا