وکیل بین المللی

متاسفانه امروزه شاهد موج گسترده ای از مهاجرت هم میهنان عزیزمان به خارج از کشور هستیم که هر روز نیز به تعداد آن افزوده میشود. از همین رو طبیعی است که هم میهنان مقیم خارج از کشور در بسیاری از موارد به خدمات مشاورتی و وکالتی در داخل ایران نیاز داشته باشند. بنابراین تصمیم گرفتیم […]

وکیل بین المللی تهران

متاسفانه امروزه شاهد موج گسترده ای از مهاجرت هم میهنان عزیزمان به خارج از کشور هستیم که هر روز نیز به تعداد آن افزوده میشود. از همین رو طبیعی است که هم میهنان مقیم خارج از کشور در بسیاری از موارد به خدمات مشاورتی و وکالتی در داخل ایران نیاز داشته باشند. بنابراین تصمیم گرفتیم در این نوشتار به بررسی ابعاد مختلف وکیل بین المللی تهران و مهمترین امور مربوطه نظیر قراردادهای بین المللی، امور تجاری بین المللی، دعاوی بین المللی اموال غیر منقول، شرکتهای بین المللی، امور مهاجرت، ازدواج و طلاق بین المللی و غیره پرداخته و به این پرسش که وکیل بین المللی طلاق کیست پاسخ دهیم.

وکیل بین المللی کیست؟

وکیل بین المللی به وکیل پایه یک دادگستری اطلاق میشود که نسبت به تمامی قوانین و مقررات روز حقوق آگاهی و تخصص لازم و کافی را داشته ولی در عین حال عمده فعالیت خود را در زمینه قوانین و دعاوی بین المللی و مصادیق مربوط به آن گذاشته باشد.

البته عموم مردم گمان میکنند که یک وکیل بین المللی بایستی دارای پروانه یا مدرک وکالت بین المللی باشد. ولی این یک باور کاملا غلط است و ما اساسا چیزی به عنوان مدرک یا گواهی وکالت بین المللی نداریم. درواقع به هیچ عنوان ممکن نیست یک وکیل پایه یک دادگستری تمامی شرایط لازم برای وکالت در تمامی کشورهای دنیا را داشته باشد و بدیهی است که در این خصوص محدودیت موضوعی و مکانی وجود دارد.

وکیل بین المللی که پروانه رسمی وکالت خود را در ایران دریافت نموده میتواند در اموری که ماهیت بین المللی دارد، به ایرانیان مقیم خارج از کشور یاری رساند. درواقع ایرانیان عزیزی که که میخواهند قراردادی با ماهیت بین المللی تنظیم نمایند میتوانند از انواع خدمات بین المللی تیم حقوقی وکیل زوم در تهران استفاده نمایند. وکیل فراملی ایران میتواند با استفاده از تخصص خود، اختلافات بین المللی افراد را بررسی نموده و ایشان را در زمینه های مربوطه راهنمایی نماید.

وکیل بین المللی در تهران

با تواجه به مسائلی که گفته شد وکیل بین المللی تهران به شخصی گفته میشود که پروانه وکالت پایه یک دادگستری در شهر تهران را داشته باشد. شما همراهان عزیز میتوانید در خصوص مشکلات و چالشهای ناشی از اموری که جنبه بین المللی دارند نظیر پناهندگی، اقامت دائم، اقامت موقت، مهاجرت و کلیه مسائل و مواردی که نیازمند اخذ خدمات حقوقی و رسیدگی‌های قانونی در مراجع قضایی بوده، از خدمات مشاوره ای و وکالتی وکیل بین الملل در تهران استفاده نمایید. وکیل متخصص گروه حقوقی وکیل زوم، به کلیه قوانین و حقوق مربوط به این حوزه اشراف و آگاهی کامل داشته و میتوانند شما عزیزان را راهنمایی نمایند. همچنین در صورت صلاحدید میتوانید با وکلای مورد اعتماد وکیل زوم قرارداد وکالت انعقاد نموده و با خیالی آسوده انجام کلیه امور حقوقی خود را به وکیل متخصص و باتجربه بسپارید.

درواقع انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری خوب و مورد اعتماد در تهران میتواند بهترین تصمیم برای رسیدن شما به حق و حقوقتان باشد. چراکه همانطور که گفته شد وکیل بین الملل با توجه به مطالعه به روی قوانین بین المللی و تجاری و بدست آوردن مهارت و تخصص لازم در حوزه بین الملل، میتواند در حل پرونده هایی با مضامین فراملی به متقاضیان کمک نماید. درواقع چنانچه شما در خصوص هر مشکلی به متخصص آن مراجعه نمایید به سادگی ممکن است بتوانید با کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت مشکل خود را برطرف نمایید. از طرف دیگر قدم گذاشتن در پرونده ها و مسائل حقوقی بدون مشورت با وکیل متخصص، ممکن است شما را در آینده با مشکلات غیر قابل پیش بینی مواجه سازد.

شماره وکیل بین المللی در سال 1403

جهت ارتباط مستقیم و دسترسی به شماره وکیل بین المللی در تهران میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

بهترین وکیل بین المللی

متاسفانه همچنان برخی از افراد مراجعه به وکیل بین المللی را ضروری ندانسته و گمان میکنند که طرح شکایت و دعاوی که ماهیت بین المللی دارد امری ساده و غیر تخصصی میباشد. از همین رو برخی افراد در خصوص دعاوی فراملی، خودسرانه به دفاع یا طرح شکایت و دعوی نموده که به علت عدم آگاهی از قوانین و فرآیند رسیدگی به دعاوی بین المللی قدم در راهی گذاشته که منتهی به شکست آنها در پرونده میشود.

یک نمونه از اشتباهات افراد که به دلیل نداشتن تخصص بین المللی رخ میدهد، زمانی است که فردی به جهت اختلاف با یک شرکت تجاری، اختلاف خود را به اشتباه در دیوان بین المللی دادگستری واقع در لاهه مطرح مینماید. از همین رو دعوای او با شکست مواجه شده و در این صورت هزینه های بسیاری را متحمل خواهد شد. بنابراین مراجعه به بهترین وکیل بین الملل بسیار حائز اهمیت بوده و توصیه میشود مورد توجه قرار گیرد.

در همین خصوص برای شناخت بهترین وکیل بین المللی در تهران بهتر است ویژگیهای ایشان را دانسته تا در انتخاب خود از آنها استفاده کنید.

ویژگی های وکیل فراملی در تهران

وکلایی که در عرصه‌های حقوق بین الملل و حقوق تجارت بین الملل فعالیت دارند بهتر است دارای ویژگیها و خصصویات منحصر بفردی باشند تا وی را از وکلای دیگر متمایز سازد. ما در ادامه به بررسی مهمترین این ویژگیها میپردازیم با ما همراه باشید:

 • آشنایی و آگاهی لازم بر روی حداقل یک زبان زنده دنیا به خصوص زبان انگلیسی.
 • آگاهی و دانش مکفی و بروز در خصوص مهمترین قوانین بین المللی.
 • مهارت و تخصص کامل در تنظیم انواع قراردادهای بین المللی تجاری.
 • آشنایی کامل به امور مربوط به روابط تجاری بین المللی و اصول حاکم بر تجارت بین الملل.
 • تسلط و دانش کامل در خصوص قواعد داخلی مربوط به حوزه قراردادها.
 • آشنایی کامل به قوانین و مقررات کیفری در سطح بین الملل.

وکیل فراملی در چه حوزه هایی فعالیت میکند؟

وکلای متخصص در امور بین المللی در حوزه های مختلفی فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات حقوقی گوناگونی به شما عزیزان میباشند. ما در ادامه به معرفی مهمترین فعالیتهای یک وکیل بین المللی میپردازیم.

 • تنظیم قراردادهای بین المللی: همانطور که گفتیم یک وکیل نمیتواند در تمامی عرصه های بین المللی به جهت قوانین خاص هر کشور فعالیت نماید. اما یک وکیل فراملی با توجه به مدرک وکالت و کسب دانش تخصصی در زمینه های فراملی و تجاری، میتواند در حوزه های مختلف بین المللی نظیر مسائل تجاری، اقتصادی، صنعتی و غیره فعالیت نماید. به عنوان مثال هنگامی که دو شخص حقیقی یا حقوقی نیاز به تنظیم قرارداد در حوزه های بین المللی دارند یک وکیل متخصص میتواند به نحو احسنت به تنظیم قراردادهای بین المللی پرداخته و قراردادی اصولی جهت دفاع از حقوق موکل خود ارائه نماید. مضافا اینکه وکیل میتواند تحت عنوان مشاور بین المللی عمل نموده و به تجار و مدیران در حوزه های تجارت و مسائل بازرگانی بین المللی کمک نماید.
 • انجام امور مهاجرتی: وکیل متخصص میتواند در خصوص مسائل مربوط به مهاجرت در کشورهای مختلف مشاوره داده و چنانچه فردی در خصوص مهاجرت خود به خارج از کشور و یا اقامت دچار مشکلات حقوقی شود ایشان را راهنمایی نماید. درواقع وکیل بین المللی در تهران میتواند در خصوص امور مهاجرت از طریق تحصیل، سرمایه‌گذاری، کاریابی و غیره، نقش مفیدی تحت عنوان یک مشاور و راهنمای مهاجرتی داشته باشد.
 • رسیدگی به اختلافات تجاری بین المللی: وکیل فراملی به کلیه اختلافات در سطح بین الملل میان اشخاص حقیقی یا حقوقی رسیدگی مینماید. درواقع وکیل بین المللی میتواند در حوزه ها و دعاوی مختلف تجاری قبول پرونده نماید.
 • رسیدگی به دعاوی طلاق، حضانت و مهریه: وکیل متخصص فراملی علی رغم رسیدگی به مسائل تجاری و قراردادهای بین المللی و هر آنچه که کفته شد، میتواند در خصوص دعاوی احوال شخصیه نظیر طلاق، مهریه، نفقه، حق تنصیف، حضانت و غیره ایرانیان ساکن خارج از کشور نیز وکالت نماید.
 • رسیدگی به دعاوی اموال غیرمنقول: وکیل متخصص بین المللی در تهران میتواند در خصوص دعاوی اموال غیر منقول نظیر زمین، باغ، ملک، آپارتمان و غیره به هم میهنان عزیز مقیم خارج، انواع خدمات مشاوره ای، وکالتی و اداری نظیر قبول وکالت در پرونده ها، اجاره، خرید و فروش اموال غیر منقول، تنظیم قرارداد، تنظیم لوایح، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه و غیره ارائه نماید.
 • رسیدگی به دعاوی شرکتها: به طور کلی دعاوی شرکتها میتواند از جانب شرکتهای ایرانی و یا خارجی مطرح شوند. درواقع شرکتهای خارجی و شرکتهای ایرانی میتوانند بر علیه یکدیگر اقامه دعوی کرده و یا شکایت مطرح نمایند. در این خصوص وکیل فراملی شرکتها میتواند میتواند برگ برنده یک شرکت تجاری یا بازرگانی باشد.

انواع دعاوی حقوقی بین المللی کدامند؟

به طور کلی حقوق بین الملل به دو دسته حقوق عمومی و خصوصی تقسیم میشود که ناظر بر روابط بین دو یا چند کشور و یا روابط بین اشخاص حقوقی و حقیقی میباشد. ما در زیر به  طور خلاصه این دعاوی را بررسی نموده ایم.

 • دعاوی حقوقی بین المللی عمومی: این نوع از دعاوی بین المللی ناظر به اختلاف میان دولتها با یکدیگر، اختلافات میان سازمانها و یا اختلافات مطرح شده میان یک دولت با سازمانهای بین المللی میباشد. این قبیل دعاوی در دیوان بین المللی دادگستری مطرح و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. همچنین در برخی موارد نیز دولتها به دفاع از اتباع خود، اقدام به طرج دعوی در دیوان بین المللی دادگستری مینمایند.
 • دعاوی حقوقی بین المللی خصوصی: این قبیل دعاوی ناظر به اختلافات فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی در کشورها میباشد. از جمله مهمترین این دعاوی میتوان به امور مهاجرتی، دعاوی مربوط به صادرات و واردات، داوری تجاری و غیره اشاره نمود.

مرجع رسیدگی به دعاوی بین المللی

به طور کلی صلاحیت رسیدگی به دعاوی بین المللی، طبق معاهده نامه های بین المللی به دادگاهی داده شده که دعوی در آن مورد طرح قرار میگیرد. بنابراین قاضی دعاوی بین المللی بایستی قبل از هر چیز صلاحیت دادگاه را مورد بررسی قرار داده و پس از احراز صالح بودن، به پرونده موردنظر رسیدگی نماید.

البته وکلای پایه یک تهران نیز در صورتی امکان حضور در دادگاه‌های بین المللی نظیر دیوان کیفری بین المللی و دیوان بین المللی دادگستری را دارند که امکان حضور آنها فراهم گردیده باشد. درواقع هر کشوری بر اساس قوانین حاکم خود، اجازه انجام وکالت در دادگاه های بین المللی را به وکلای پایه یک دادگستری میدهد. در کشور عزیزمان ایران، وکلا حق پذیرش انواع پرونده های حقوقی را دارا میباشند. البته وکلایی که در عرصه حقوق بین الملل تخصص دارند امکان موفقیت بیشتری در پرونده‌های بین المللی دارند.

مزایای مشاوره رایگان با وکیل بین المللی در تهران

قطعا مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری مزایای فراوانی دارد. در حقیقت یک وکیل متخصص در امور فراملی نسبت به کلیه قوانین حقوقی مربوط به حوزه بین الملل و تعارضات موجود در قوانین کشورها اطلاعات کامل و جامعی دارد. بدیهی است که با وجود این دانش و اطلاعات میتوان فردی را که خواهان مشاوره بین المللی نظیر تنظیم قرارداد اصولی تجاری و حل مشکلات مربوط به اقامت و … میباشد را به نحو احسنت راهنمایی نمود. درضمن این مشاوره میتواند به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق تلفن، اینترنت و غیره باشد. یک وکیل متخصص خوب و حرفه ای در تهران میتواند بهترین  و مناسب ترین راه حقوقی را به افراد خواهان مشاوره ارائه نماید. از همین رو بهتر است قبل از انجام هر اقدام حقوقی، با وکیل بین المللی در تهران که در تمامی زمینه های مربوطه آگاهی دارد مشورت نمایید.

وکلای بین المللی گروه حقوقی وکیل زوم میتواند در خصوص کلیه مسائل بین المللی به افراد متقاضی یاری رسانده و خدمات مشاوره ای و وکالتی ارائه نماید. درواقع شما همراهان عزیز میتوانید با خیالی آسوده انجام کلیه امور مربوط به درخواست خود را به تیم حقوقی ما بسپارید.

درضمن هم میهنان عزیزمان در خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات مشاوره ای و وکالتی وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور استفاده نمایند و مشاوره رایگان دریافت نمایند.

حق الوکاله و هزینه وکیل بین المللی در تهران چقدر است؟

به طور کلی رسیدگی به امور بین المللی از حساسیت بسیار بالاتری نسبت به دعاوی داخلی برخوردار است. بدیهی است که حق الوکاله و هزینه وکیل بین المللی در تهران نیز بالاتر از هزینه دعاوی داخلی میباشد. البته که حق الوکاله و یا هزینه استفاده از خدمات بین المللی وکیل پایه یک دادگستری بستگی به شرایط گوناگونی نیز دارد. این هزینه میتواند با توجه به ماهیت پرونده، حساسیت دعوی، مبلغ یا بهای موضوع دعوی و غیره متغیر باشد. به طور کلی میتوان گفت هزینه و حق الوکاله وکیل بین المللی در گروه حقوقی وکیل زوم از حداقل 20 میلیون تومان الی چندین میلیارد تومان با توجه به مسائل مختلف تعیین خواهد شد.

وکیل بین المللی طلاق و ازدواج

امروزه یکی از مهمترین و شایع ترین مسائلی که ایرانیان خارج از کشور با آن درگیر هستند موضوعات خانوادگی نظیر ازدواج، طلاق، مهریه، حضانت و غیره میباشد. لذا در این قسمت از نوشتار به بررسی موضوعات مارالذکر میپردازیم. چنانچه جزو آن دسته از ایرانیان ساکن خارج از کشور هستید و نیازمند خدمات مشاوره ای و وکالتی وکیل بین المللی طلاق میباشید حتما و لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
به طور کلی ازدواج و طلاق دو واقعه حقوقی مجزی بوده که در هر کشوری قوانین و مقررات خاص خود را دارد. از همین رو چنانچه اتباع ایرانی ساکن خارج از کشور در کشوری به غیر از ایران ازدواج کرده و یا طلاق بگیرند، به موجب قوانین ایران در کشور ما به رسمیت شناخته نخواهد شد. درواقع ازدواج و طلاق ایرانیان خارج از کشور نیاز به انجام یکسری تشریفات قانونی داشته تا در ایران ثبت شده و به رسمیت شناخته شود.

وکیل بین المللی طلاق و ازدواج در تهران متخصص پرونده های ازدواج و طلاق بین المللی بوده که آماده است به شما عزیزان در این امور مشورت داده و در صورت نیاز، وکالت شما را در ایران به عهده بگیرند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

۲ دیدگاه دربارهٔ «وکیل بین المللی»

  1. درود بر شما بله فقط کافیه با شماره وکیل مندرج در صفحه تماس بگیرید اگه نیاز باشه خودشون برای ۲تا وکیل هماهنگ میکنن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا