وکیل خانم

گروه حقوقی وکیل زوم سعی دارد در این مقاله به معرفی وکیل خانم در تهران پرداخته و موضوع همکاری با وکلای تهران را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد. همچنین در این مطلب به طور مستقیم شماره وکیل خانم برای طلاق یا هر موضوع حقوقی دیگری جهت ارتباط راحت شما عزیزان قرار داده شده […]

وکیل زن

گروه حقوقی وکیل زوم سعی دارد در این مقاله به معرفی وکیل خانم در تهران پرداخته و موضوع همکاری با وکلای تهران را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد. همچنین در این مطلب به طور مستقیم شماره وکیل خانم برای طلاق یا هر موضوع حقوقی دیگری جهت ارتباط راحت شما عزیزان قرار داده شده است. 

وکیل خانم

امروزه مشکلات و اختلافات میان افراد در جامعه گاهی به حدی گسترده و پیچیده میشوند که صرفا با مراجعه به محاکم قضایی اعم از دادگاه ها، دادسراها، شوراهای حل اختلاف و … حل و فصل و یا تعیین تکلیف میگردد. همانطور که میدانید دفاع از خود در محاکم قضایی مارالذکر مستلزم تسلط بر قوانین و دانش حقوقی و آگاهی کامل بر قوانین و مقررات حاکم بر پرونده میباشد.

از همین رو استفاده از خدمات وکلای دادگستری تهران میتواند در حل این مشکلات بسیار راهگشا و موثر باشد. از طرف دیگر برخی از افراد بنا به دلایل گوناگون تمایل دارند که برای رسیدگی به پرونده های خود از خدمات یک وکیل زن تهران استفاده نمایند؛ همچنین برخی از مراجعه کنندگان صرفا برای پرونده های طلاق خود بدنبال یک وکیل خانم برای طلاق هستند.

بنابراین قصد داریم تا در این مقاله شما عزیزان را با بهترین وکلای زن در تهران آشنا کنیم. بدین صورت شما عزیزان میتوانید با بررسی سوابق و نقطه نظرات خود، نسبت به تماس با شماره وکیل خانم تهران اقدام نمایید.

وکیل خانم تهران

یک خانم همانند وکلای مرد بایستی مراتبی را طی نموده تا موفق به اخذ پروانه پایه یک دادگستری تهران گردد. وکیل خانم درواقع شخصی است که در ابتدا در یکی از رشته های مربوط به حقوق موفق به اخذ مدرک لیسانس گردیده است. به طور خلاصه ایشان بایستی پس از اخذ مدرک لیسانس حقوق، اقدام به مطالعه دروس پیشرفته حقوقی نماید و در یکی از آزمونهای حقوقی نظیر آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری (دشوارترین و سخترین آزمون وکالت)، آزمون وکالت مرکز مشاوران قوه قضائیه، آزمون قضاوت، آزمون سردفتری و … شرکت نماید.

چنانچه یک خانم موفق به قبولی در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون مرکز مشاوران قوه قضائیه گردد به ایشان پروانه کارآموزی وکالت ارگان مربوطه داده میشود. کارآموز خانم در این مرحله میبایست دوره کارآموزی مربوط به هر ارگان را طی نماید. البته در حال حاضر و در کانون وکلای دادگستری، کارآموزان خانم بایستی علاوه بر طی نمودن دوره کارآموزی، در آزمون اختبار که به صورت کتبی و شفاهی برگزار میشود نیز موفق به اخذ نمره قبولی گردد.

پس از انجام موفقیت آمیز تمامی مراحل مارالذکر به متقاضی خانم، پروانه پایه یک دادگستری اعطا شده و وکیل پایه یک دادگستری میتواند در کلیه محاکم دادگستری اقدام به امر وکالت نماید. بدیهی است که وکیل خانم تهران شخصی است که در آزمون وکالت کانون وکلا یا مرکز مشاوران در استان تهران قبول شده و مراحل مارالذکر را در استان تهران سپری نموده است.

10 تا از بهترین وکیل خانم در تهران سال 1403

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای زن باسابقه در زمینه پرونده های مختلف حقوقی در تهران بپردازیم. شما عزیزان میتوانید با مشاهده رزومه و فاکتورهای مورد نظر به صورت مستقیم با شماره وکیل خانم تماس حاصل نمایید.

ندا باقری یکی از با سابقه ترین و بهترین وکلای استان تهران و همچنین مشهد میباشد. ایشان با بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های متعدد یکی از با تجربه ترین وکلای ایران است.

ایشان به طور تخصصی در زمینه های مختلفی به خصوص زمینه ملکی و … فعالیت دارد. چنانچه در امور حقوقی، کیفری و خانواده نیاز به وکیل دارید ایشان به عنوان وکیل ملکی مشهد و تهران میتواند بهترین گزینه برای شما عزیزان باشد.

ندا باقری
آدرس: هاشمیه

بهترین وکیل خانم در تهران کیست؟

درواقع وسعت و بزرگی کلانشهر تهران موجب شده تا همواره شاهد حضور گسترده وکلای دادگستری آقا و یا خانم در دفاتر و موسسات حقوقی متعددی باشیم که وکلای زن در تهران در آن مشغول به کار هستند. از طرفی بحث مورد اعتماد و اطمینان بودن این موسسات که بسیاری از آنها نامعتبر میباشند همواره وجود دارد. از طرف دیگر برای یک انتخاب شایسته، نیازمند معیاری هستیم تا توانایی وکلا را با آن بسنجیم.

همانطور که گفتیم وکیل خانم در تهران میبایست پس از اخذ لیسانس حقوق موفق به قبولی در آزمون وکالت کانون وکلا یا مرکز مشاوران در استان تهران گردیده و مراحل مارالذکر را در استان تهران سپری نماید. از طرف دیگر بهترین وکیل تهران بایستی دارای ویژگیهای خاصی باشد که ایشان را از سایر وکلای زن در تهران متمایز سازد. این ویژگیها متععد بوده ولی ما در ادامه مطلب به مهترین ویژگیهای بهترین وکیل خانم تهران خواهیم پرداخت لذا با ما همراه باشید.

تماس مستقیم با شماره وکیل خانم تهران

همانطور که مشاهده فرمودین گروه حقوقی وکیل زوم در این مطلب به معرفی بهترین وکلای خانم تهران پرداخته است. همچنین جهت ارتباط راحت و آسان شما عزیزان با وکلا، شماره وکیل خانم تهران بدون هیچ گونه واسطه ای در دسترس شما قرار گرفته است.

لذا شما همراهان عزیز میتوانید در طول روز با شماره وکیل زن تهران به صورت مستقیم و فوری تماس حاصل فرموده و از خدمات حقوقی،  وکالتی و مشاوره ای ایشان استفاده نمایید.

ایرانیان عزیز ساکن خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات وکلای گروه حقوقی وکیل زوم استفاده نمایند. درواقع وکیل بین المللی تهران آماده است تا بهترین خدمات حقوقی و وکالتی را به شما عزیزان در هر کشوری که ساکن هستید ارائه نماید.

ویژگیهای بهترین وکیل تهران

همانطور که گفته شد صرف بهره مندی از خدمات یک وکیل زن جهت انجام امور حقوقی مورد نظر کافی نمیباشد. درواقع توصیه میشود وکیلی را جهت همکاری انتخاب کنید که دارای بیشترین ویژگیهای مثبت باشد. ما در ادامه به بررسی مهمترین ویژگیهای یک وکیل خوب خانم در تهران میپردازیم.

 • آشنایی به قوانین حقوقی: وکیل خانم خوب بایستی به اکثر قوانین جاری کشور آشنا بوده و اصطلاحا به روز باشد. قوانین و مقررات حقوقی نیز صرفا در مواد قانونی خاصی خلاصه نمیشود. در واقع قوانین حقوقی در هر زمینه ای شامل مواد قانونی، مواد قانون خاص، آرای وحدت رویه و … میباشد.
 • توانایی بهره گیری از دانش حقوقی: یک وکیل کارکشته خانم میبایست توانایی این را داشته باشد که از علم و دانش حقوقی خود به بهترین شکل ممکن استفاده نماید و از معلومات و تجربیات خود در روند رسیدگی به پرونده بهره گیرد.
 • پیگیری لازم: یکی از اموری که یک وکیل پایه یک دادگستری خانم میبایست انجام دهد پیگیری مورد نیاز پرونده میباشد. درواقع منظور ما پیگیری بیش از حد و خارج از عرف محاکم نیست چراکه برخلاف تصور اکثر افراد میتواند اثرات منفی نیز دربر داشته باشد.
 • آشنایی به علم روانشناسی: یک وکیل باتجربه لازم است تا حدودی به مسائل روز روانشناسی آشنایی و آگاهی داشته باشد. چراکه در بسیاری از پرونده ها احساسات طرفین برانگیخته شده که همین امر میتواند منجر به اقدامات به شدت احساسی و بدون منطق توسط آنها گردد. یک وکیل خوب موکل خویش را درک نموده و اقداماتی منطقی در جهت کاهش آسیبهای احتمالی موکل انجام میدهد.
 • داشتن تجربه کافی: بدیهی است که یک وکیل خبره زن میبایست در پرونده های متعددی در زمینه های گوناگون حقوقی وکالت کرده و ترجیحا بیشتر آنها را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکل رسانده باشد. وکالت در پرونده های متعدد و گوناگون منجر میشود ایشان در زمینه های مختلف حقوقی به پختگی تقریبا کاملی رسیده تا بتواند از تجربه خود در پیشبرد اهداف مورد نظر موکل نهایت استفاده را ببرد.
 • داشتن هوش و کیاست لازم: وکیل خوب زن در پرونده های حقوقی نیاز به داشتن هوش و کیاست لازم دارد. درواقع در جریان رسیدگی به انواع پرونده های حقوقی ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده ای رخ دهد که وکیل خانم میبایست همواره نسبت به آن تصمیم گیری نماید. بنابراین هوش و ذکاوت ذاتی یک وکیل میتواند در این زمینه بسیار کمک کننده باشد.
 • داشتن صداقت: به طور اساسی یک وکیل دادگستری خوب بایستی با موکل خویش همواره صادق و روراست باشد. یک وکیل زن حرفه ای بایستی در مواجهه با موکل خود صداقت به خرج داده و تا حد امکان امور قابل پیش بینی و اتفاقاتی که ممکن است در پرونده رخ دهد را به موکل گوشزد نماید.

رسیدگی به پرونده های حقوقی را حتما بایستی به وکیل مرد بسپاریم؟

قبل از هرچیز بایستی خاطرنشان کرد که زن یا مرد بودن یک وکیل پایه یک دادگستری هیچ نقش اساسی در میزان مهارتها و تواناییهای ایشان نخواهد داشت. به عبارت دیگر بایستی اذعان داشت که جنسیت، ملاک سنجش کاملی برای مجرب و متعهد بودن یک وکیل دادگستری نیست.

بنابراین چنانچه در انتخاب یک وکیل دادگستری، صرفا به موضوع جنسیت ایشان توجه کینم به احتمال زیاد انتخاب شایسته ای نخواهیم داشت. از همین رو ترجیح به انتخاب یک وکیل زن در تهران، تا حد زیادی میتواند از روی سلیقه شخصی افراد باشد. علی ایحال در هر حالتی توصیه میشود در انتخاب وکیل مورد نظر خود به موارد مهمتری نظیر خصوصیات شخصی و اخلاقی ایشان توجه بیشتری نمایید.

به بیان دیگر شما بایستی در میان وکلای خانم فعال در شهر تهران بدنبال بهترینها باشید. برای این منظور میبایست تحقیقات لازم را در خصوص توانایی و مهارت ایشان انجام داده تا انتخاب شایسته ای داشته باشید.

شاید بتوان گفت برخی از افراد در برخی دعاوی خانواده نظیر طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، حق تنصیف، تمکین و نشوز و… گاهی اوقات ترجیح می دهند که از خدمات بهترین وکیل خانم در تهران بهره ببرند. قطعا سلیقه افراد و معیارهای ایشان جهت انتخاب یک وکیل خوب خانم یا آقا قابل احترام بوده و نمیتوان به آن ایرادی گرفت اما توصیه میشود حتما بدنبال بهترین گزینه ها درمیان وکلای خانم تهران باشید.

مهمترین نکات انتخاب بهترین وکیل در تهران

چنانچه تمایل دارید تا برای امور حقوقی خود با یک وکیل زن تهران همکاری نمایید بهتر است علاوه بر توجه به ویژگیهایی که در این مقاله گفته شد به برخی نکات نیز بیشتر توجه نموده و براساس آنها، وکیل موردنظر خود را انتخاب کنید. در ادامه به بیان مهمترین نکات مذکور خواهیم پرداخت:

 • پیش از انتخاب وکیل، در ابتدا موضوع پرونده و دعوی را در نظر گرفته و سپس براساس آن، و از میان وکلای متخصص، انتخاب خود را انجام دهید.
 • توصیه میگردد تحقیقات و بررسیهای مقتضی را پیش از انتخاب وکیل انجام دهید. این تحقیقات میتواند در سایتها و یا مجلات حقوقی معتبر همچون سایت وکیل زوم باشد و یا میتوان از اقوام، دوستان و … با وکلای خبره در تهران آشنا شد.
 • از سوابق وکیل خود تاحدودی اطمینان حاصل نموده و نظرات مندرج در سایت را در خصوص وکلای تهران مورد بررسی قرار داده و میزان موفقیت در آنها را بسنجید.
 • اخلاقیات و خصوصیات شخصی یک وکیل دادگستری شاید در ابتدای امر چندان مهم نباشد ولی به مرور زمان بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود.

  گروه حقوقی وکیل زوم

  تمامی مباحث حقوقی اعم از کیفری، خانواده، ملکی و … بسیار پیچیده و دشوار می باشد. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل تهران و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

  چرا که طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

  تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تهران، مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد. همچنین در صورتی که مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید میتوانید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل از خدمات تیم ما استفاده کنید.

  در این صورت صرفا با پرداخت مبلغ لازم در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید. این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر وکیل تهران می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا