بهترین وکیل تهران

تیم حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری خبره و مورد اعتماد تشکیل شده است. در این مطلب به معرفی لیست بهترین وکیل تهران و از اعضای کانون وکلای مرکز میپردازیم. همچنین در ادامه این مطلب شماره بهترین وکیل تهران به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است لذا با ما همراه باشید. […]

بهترین وکیل تهران

تیم حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری خبره و مورد اعتماد تشکیل شده است. در این مطلب به معرفی لیست بهترین وکیل تهران و از اعضای کانون وکلای مرکز میپردازیم. همچنین در ادامه این مطلب شماره بهترین وکیل تهران به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است لذا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران به چه کسی گفته میشود؟

قبل از هر چیز توجه داشته باشید که لزوما هر وکیل پایه یک دادگستری بهترین وکیل تهران نمیباشد. لازمه دریافت پروانه وکالت شرکت در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون وکالت مرکز مشاوران زیر نظر قوه قضاییه میباشد.

از بسیاری جهات بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران شخصی است که در آزمون کانون وکلای دادگستری مرکز شرکت نموده و موفق به اخذ پروانه کانون وکلای دادگستری مرکز گردد. بدیهی است قبولی در آزمون وکالت شهر تهران شرایط بسیار سخت تری داشته و نیاز به کسب نمرات بالاتری میباشد. 

به طور کلی دانشجویان رشته حقوق پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقاطع مربوطه میتوانند اقدام به شرکت در آزمون سخت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون مرکز مشاوران نمایند. این آزمونها در هر سال یک بار برگزار میگردد.

داوطلبان میبایست در رقابتی سنگین موفق به کسب معدلی قبولی گردند تا بتوانند در بین هزاران داوطلب به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شوند. همانطور که اشاره شد این دشواری برای قبولی در استان تهران دو چندان میباشد.

10 تا از بهترین وکیل تهران

در زیر لیستی از بهترین وکلای فعال، مورد اعتماد و با سابقه تهران را مشاهده مینمایید. شماره بهترین وکیل تهران در کنار نام هر وکیل قرار گرفته است. شما عزیزان میتوانید با ملاحظه خلاصه ای از فعالیتها و رزومه وکلای تیم حقوقی وکیل زوم به صورت مستقیم با شماره بهترین وکیل تهران تماس حاصل فرمایید.

ناصر عرب فشافویه
وکیل ناصر عرب فشافویه

شماره تلفن: 09126050262

آدرس: تهران – مرزداران

ناصر عرب فشافویه از اعضای رسمی کانون وکلای مرکز تهران میباشد. ایشان یکی از با سابقه ترین و بهترین وکلای مرزداران در تهران میباشد. 

ایشان با بیش از 31 سال سابقه قضاوت در دادگاه های تهران از جمله دادگاه کیفری یک استان و محاکم تجدید نظر استان تهران و با بیش از 10 سال سابقه وکالت از با تجربه ترین وکلای حال حاضر ایران میباشد. 

چنانچه به دنبال یک وکیل باتجربه، کارکشته و بسیار مورد اعتماد میگردید همین حالا با شماره وکیل تهران ناصر عرب فشافویه تماس بگیرید.

ساعت کاری: همه روزه از ساعت 10 الی 21 با هماهنگی قبلی.

علی عرب فشافویه
وکیل علی عرب فشافویه

شماره تلفن: 09127241125

آدرس: تهران – مرزداران و آزادی

علی عرب فشافویه وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای مرکز تهران میباشد. 

ایشان از وکلای جوان ولی با سابقه تهران میباشد. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه کار در تهران بوده و همچنین سابقه همکاری با شرکتهای معتبر و بزرگ ایرانی را در کارنامه خود دارد.

شما همراهان عزیز میتوانید همین حالا یا شماره وکیل تهران علی عرب فشافویه تماس بگیرید.

ساعت کاری: روزهای فرد ساعت ۱۸ تا ۲۲ عصر با هماهنگی قبلی.

تماس مستقیم با شماره بهترین وکیل تهران

تیم حقوقی وکیل زوم در این مطلب به معرفی بهترین وکلای تهران پرداخته است. توجه داشته باشید که گروه حقوقی وکیل زوم جهت ارتباط ساده و آسان شما عزیزان با وکلای پایه یک دادگستری تهران، شماره بهترین وکلای تهران را بدون وجود هیچ گونه واسطه ای قرار داده است. 

بنابراین شما همراهان عزیز میتوانید در طول روز با شماره بهترین وکیل تهران به صورت مستقیم و فوری تماس حاصل فرمایید.

مضافا ایرانیان عزیز ساکن خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات گروه حقوقی وکیل زوم استفاده نمایند. درواقع وکیل امور بین الملل در تهران آماده است تا بهترین خدمات حقوقی و وکالتی را به شما عزیزان در هر کشوری که باشید ارائه نماید.

بهترین وکیل تخصصی کیست؟

بهترین وکیل متخصص در تهران به وکلایی گفته میشود که عمده فعالیت خود را بر روی یک یا چند حوزه حقوقی در تهران متمرکز میسازد. قطعا تمامی وکلای دادگستری نسبت به کلیه دعاوی حقوقی آشنایی داشته و میتوانند در تمامی آنها وکالت نمایند.

اما در بسیاری از موارد وکلای دادگستری تلاش میکنند بیشتر فعالیت خود را بر روی یکی از دعاوی در شهر تهران متمرکز سازند. این اتفاق میتواند دلایل مختلفی نظیر تسلط بیشتر بر روی یک یا چند موضوع حقوقی، عدم تمایل به حوزه های حقوقی دیگر، کم اهمیت بودن برخی از دعاوی حقوقی و سایر موارد داشته باشد.

دوره کارآموزی

مدت زمان دوره کارآموزی کانون وکلای دادگستری از جمله کانون مرکز برای بهترین وکیل تهران و وکلای دیگر شهرها و استانهای ایران 18 ماه از تاریخ صدور پروانه کارآموزی میباشد.

پس از آنکه وکلای کارآموز این دوره را با موفقیت طی کنند کانون وکلای دادگستری مرکز اقدام به برگزاری چندین آزمون کتبی و شفاهی تحت عنوان آزمون اختبار مینماید تا از این طریق صلاحیت کارآموران وکیل را جهت صدور پروانه وکالت پایه یک دادگستری احراز نماید.

در نهایت اشخاص پذیرفته شده مجاز به حضور در مراسم تحلیف شده که در مراسم مذکور پس از طی تشریفات قانونی خصوصا اتیان سوگند، ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل میگردد. 

اهمیت داشتن وکیل

همانطور که گفته شد مباحث حقوقی و مسائل مربوط به آن بسیار پیچیده و دشوار میباشند. به همین دلیل توصیه گردید قبل از هر اقدامی با بهترین وکیل تهران و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید. در این مطلب شماره بهترین وکیل تهران در اختیار شما همراهان قرار گرفته است.

همانطور که بیان گردید طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست میتواند به گونه ای به روند دادرسی آسیب وارد نماید که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

همچنین روند رسیدگی به پرونده ها ممکن است بسیار طولانی و خسته کننده باشد. این امر میتواند موجب بروز مشکلاتی نظیر عدم پیگیری به موقع، مایوس شدن از به سرانجام رساندن پرونده و … گردد. چنانچه شما عزیزان از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری مجرب استفاده نمایید دچار این قبیل مشکلات نخواهید شد.

ضمنا وکیل دادگستری خبره میتواند زمان رسیدگی به پرونده را کاهش داده و از اطاله دادرسی جلوگیری نماید. حتی در بسیاری از پرونده ها نظیر دعوی طلاق توافقی وکیل دادگستری متخصص میتواند زمان رسیدگی به دعوی را تا نصف نیز کاهش دهد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تهران، بهترین وکیل شیراز، رشت و … مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد. بنابراین چنانچه به خدمات یک وکیل خوب نیاز دارید با شماره بهترین وکیل تهران در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

برخی خدمات بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران غالبا در خصوص کلیه مباحث و مسائل حقوقی اقدام به ارائه خدمات وکالتی مینماید. این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، تنظیم اظهارنامه، تنظیم لایحه، ارائه مشاوره، تنظیم قرارداد و … میباشد.

در ذیل به برخی از مهمترین خدمات بهترین وکیل تهران اشاره میکنیم.

انجام امور ملکی در تهران

همانطور که همگی میدانیم دعاوی ملکی نه تنها در استان تهران بلکه در سایر شهرستانهای کشور از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است. این اهمیت حاصل دلایل مختلفی میباشد.

یکی از دلایل اهمیت دعاوی ملکی ارزش و بهای روز افزون ملک و اموال غیر منقول در کشور میباشد. از دلایل دیگر میتوان به پیچیدگی و چالشهای فراوان دعاوی ملکی اشاره نمود.

به هر حال دعاوی ملکی از حساسیت و اهمیت بسزایی برخوردار میباشد. تعداد پرونده ها و دعاوی که مربوط به ملک میباشد نیز آمار بالایی را در محاکم دادگستری به خود اختصاص داده است.

در واقع دعاوی مربوط به خرید و فروش ملک و زمین، دعاوی مربوط به رهن و اجاره و روابط موجر و مستاجر و … همگی از جمله دعاوی ملکی شناخته شده هستند که از پیچیدگی و اهمیت بالایی برخوردار میباشند.

بنابراین به شما عزیزان توصیه میگردد که در این زمینه از حق  استفاده از خدمات بهترین وکیل ملکی تهران استفاده نمایید. در همین خصوص شماره وکیل تهران در این صفحه جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.

انجام امور طلاق در تهران

طلاق یکی از مسائل شایع در جوامع امروزی میباشد. این اپیدمی نه تنها در تهران و ایران بلکه در سراسر دنیا بسیار فراگیر شده است. این فراگیری موجب گردیده موضوع طلاق به یک امر عادی در جوامع امروزی تبدیل شود.

طلاق آثار فراوانی برای زوجین و همچنین فرزند و یا فرزندان مشترک آنها حتی پس از جدایی و طلاق دارد. به همین دلیل بایستی به مسائل پیرامون آن توجه ویژه ای نمود.

از همین رو همواره توصیه میگردد قبل از هرگونه اقدامی در خصوص مسائل خانواده و طلاق حتما با بهترین وکیل طلاق در تهران مشورت نمایید. یک وکیل خبره در طلاق به تمامی مسائل پیرامون طلاق آگاه بوده و میتواند برگ برنده شما همراهان عزیز در پرونده های خانواده و طلاق باشد.

انجام امور کیفری در تهران

همانطور که میدانید امور کیفری از مهمترین و حساس ترین دعاوی مطروحه میباشد. از طرف دیگر دعاوی کیفری بسیار گسترده بوده و افراد بسیار زیادی در طول روز دست به ارتکاب انواع جرایم کیفری میزنند. بنابراین خیل عظیمی از پرونده های موجود در دادگاه ها را پرونده های کیفری تشکیل میدهد.

علی رغم این فراگیری، ضمانت اجرای ارتکاب جرائم کیفری نیز بسیار سنگین و میباشد. تا جایی که حتی در برخی موارد مرتکب به قطع عضو، قصاص، اعدام و … محکوم میگردد.

بنابراین توصیه میگردد در جایگاه شاکی و یا متهم حتما قبل از هر اقدام حقوقی، با بهترین وکیل کیفری در تهران مشورت نمایید.

درست است که استفاده از خدمات یک وکیل  پایه یک دادگستری برای شما هزینه دارد. ولی شما با پرداخت هزینه ای ناچیز در قبال ملک و زمین خود از خدمات و اطلاعاتی بهره مند میگردید که قابل ارزش گذاری نیست.

این خدمات شامل سالها مطالعه و دقت در قوانین بوده که حاصل آن قبولی در آزمونهای مختلف حقوقی میباشد. نتیجه استفاده از این خدمات نیز برای شما عزیزان چندین برابر هزینه ای است که به وکیل پرداخت مینمایید. از همین رو میتوانید با بهترین وکلای تهران در تیم حقوقی وکیل زوم تماس حاصل فرمایید.

ویژگیهای بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران بایستی دارای صلاحیت اخلاقی ویژه ای باشد. به طور کلی بهترین وکیل تهران دارای ویژگیهای منحصر به فرد و ویژه ای میباشد. ما در ادامه به بررسی برجسته ترین ویژگیهای بهترین وکیل تهران میپردازیم که میتواند در تهران به شما عزیزان کمک نماید.

  • وکیل با تجربه و خبره باشد: مباحث حقوقی دارای چالشها و پیچیدگیهای فراوانی است. همین امر موجب اختلاف نظرهای فراوان و صدور آرای گوناگونی گردیده است. این پیچیدگیها بر روی کلیه مباحث حقوقی سایه افکنده و هیچ کدام از مباحث حقوقی از این چالشها مستثنا نمیباشد. بنابراین استفاده از خدمات بهترین وکیل تهران با تجربه و خبره در کلیه مسائل حقوقی امری لازم و ضروری بوده و اهمیت آن انکار ناپذیر میباشد.

  • وکیل صادق و راست گو باشد: صداقت و راست گویی یکی از اساسی ترین ویژگیهای بهترین وکیل تهران به شمار می آید. صداقت یک وکیل خوب موجب میگردد موکل به طور شفاف از تمامی مسائل مهم در پرونده آگاه گردد. همچنین موکل نیز در مواجه با چنینی وکیلی صداقت به خرج داده لذا موضوعی را از وکیل پنهان نمیکند. این صداقت دوطرفه میتواند نتیجه پرونده را به بهترین شکل ممکن رقم بزند.
  • وکیل صبور و با حوصله باشد: بهترین وکیل تهران بایستی صبور بوده و بسیار با حوصله باشد. چراکه دعاوی حقوقی از پیچیدگی و سختیهای فراوانی برخوردار است. یک وکیل پایه یک دادگستری برای حل این سختیها و چالشهای حقوقی نیاز به مداقه و بررسی فراوان در پرونده حقوقی دارد. در حقیقت بهترین وکیل تهران قبل از هر گونه اقدام و حتی قبل از هر اظهار نظری ابتدا موضوع را کاملا بررسی نموده و سپس اقدامات لازم را عملی میکند. این امر احتمال بروز خطا و اشتباهات را تا حد امکان کاهش میدهد در نتیجه احتمال و شانس پیروزی در پرونده بالا میرود.

  • مهارتهای ارتباطی موثر: ارتباط موثر و قابل فهم با موکل، قاضی محترم و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده از مهمترین ویژگیهای بهترین وکیل تهران میباشد. بهترین وکلا بایستی با استفاده از مهارتهای ارتباطی موثر به دنبال ارتباط صحیح با موکل خویش بوده تا بتواند از این ارتباط در پیشبرد اهداف موکل در پرونده کمال استفاده را بنماید.

  • قدرت مذاکره: قطعا بهترین وکیل تهران میبایست دارای فن بیان نسبتا خوبی بوده و به فنون مذاکره آشنایی داشته باشد. وکلایی که از قدرت مذاکره بالایی برخوردارند میتوانند از این ویژگی مهم در قانع کردن طرف مقابل و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده مخصوصا زمانی که نیاز است استفاده نماید.

  • وکیل مغرور نباشد: قوانین و مقررات حقوقی همواره و در طول زمان دچار تغییرات فراوانی میگردد. یک مثالی که میان حقوق دانان و حقوق خوانان رواج دارد این است که رشته حقوق فارغ التحصیلی ندارد. این مثال به درستی تغییرات گسترده رشته حقوق در تمامی زمینه ها را نشان میدهد. از همین رو داشتن غرور کاذب از لحاظ علمی برای کلیه وکلا به هیچ عنوان مناسب نمیباشد. از همین رو همواره به بهترین وکلا توصیه میگردد با همکاران خود به خصوص در پرونده های مهم مشورت نمایند. مضافا اینکه در بسیاری از اوقات به دلیل مشغله کاری فراوان و ضیق وقت ممکن است وکیل دچار اشتباه شود. این امر حتی در خصصوص وکلای باتجره نیز صادق است.

  • وکیل امین و قابل اعتماد باشد: یکی دیگر از ویژگی های برجسته و اساسی بهترین وکیل تهران این است که امین باشد تا جایی که همانند یک برادر برای موکل قابل اعتماد باشد. سپردن اصول اسناد و مدارک توسط موکل به وکیل شاید کم اهمیت ترین موضوع در راستای امانتدار بودن یک وکیل باشد. چراکه در طول روند رسیدگی به یک پرونده ممکن است موضوعاتی اتفاق بیفتد که بسیار با اهمیت تر از اصول اسناد و مدارک است. البته به وکیل دادگستری که دارای پروانه وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز میباشد میتوان ساده تر اعتماد نمود. در کل سعی کنید پرونده های خود را حتما به وکلای دادگستری مورد اعتماد، امانتدار، شاخص و مطرح ارجاع نمایید.

گروه حقوقی وکیل زوم متشکل از بهترین وکلای تهران، بهترین وکیل کرج، مشهد، تبریز، رشت و … آماده ارائه هرگونه خدمات حقوقی به شما همراهان عزیز میباشد.

بهترین وکیل تهران بدون پرداخت حق الوکاله و رایگان

مباحث حقوقی و کیفری و رویه حال حاضر محاکم دادگستری بسیار پیچیده و دشوار میباشند. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با بهترین وکیل تهران و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

چرا که طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تهران، مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد. همچنین عزیزان مقیم خارج از کشور نیز میتوانند از طریق راه های ارتباطی موجود از خدمات بهترین وکلای گروه حقوقی وکیل زوم استفاده نمایند. شما عزیزان با پرداخت حق الوکاله منصفانه میتوانید از تمامی خدمات بهترین وکلای تهران بهره مند شوید.

همچنین شما عزیزان میتوانید در صورتی که به هر علت مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل از خدمات تیم حقوقی ما استفاده نمایید.

در این صورت صرفا با پرداخت مبلغ لازم در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر بهترین وکیل تهران، بهترین وکیل رشت و … میباشد.

مشاوره و انعقاد قرارداد با وکیل

توصیه میگردد جهت مشاوره تلفنی و یا عقد قرارداد وکالت حتما با یک بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران تماس حاصل فرمایید.

تیم حرفه ای وکیل زوم برای شما عزیران خدمات مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تهران و عضو کانون وکلای مرکز به دو صورت تلفنی و حضوری را فراهم نموده است.

در هر صورت جهت ارتباط مستقیم با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران و عضو کانون وکلای مرکز تماس حاصل فرمایید.

انواع دعاوی حقوقی

در واقع در بحث حقوق انواع دعاوی از جهات مختلفی میتواند تقسیم بندی گردد. دعاوی از جهت داشتن یا نداشتن ضمانت اجرای مجازات به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم میگردد. هر کدام از دعاوی کیفری و یا حقوقی نیز انواع مخصوص به خود را دارد.

دعاوی حقوقی

منظور از دعاوی حقوقی دعاوی میباشند که موضوع آنها پیرامون مسائلی همچون مطالبه وجه، امور مربوط به حقوق خانواده، ایفای تعهدات و غیره قرار میگیرد. بنابراین در این دسته از دعاوی اصولا بحث وقوع جرم و مجازات مرتکب مطرح نمیباشد.

لذا حکم دادگاه نیز اغلب شامل مواردی همچون الزام به ایفای تعهدات، الزام جبران خسارات و الزام به پرداخت وجه و … میباشد.

مطالبه وجه،الزام به انجام تعهدات، طلاق، چک حقوقی، تخلیه، خلع ید، مهریه، نفقه، ارث، اجرت المثل و … از مهمترین دعاوی حقوقی میباشند.

دعاوی کیفری

منظور از دعاوی کیفری دعاوی میباشند که قانونگذار صراحتا انجام آنها را ممنوع و جرم تلقی نموده است. در واقع در این نوع از دعاوی فعل یا ترک فعلهایی صورت گرفته که قانونگذار در قانون به خصوص قانون مجازات اسلامی برای آنها مجازات و ضمانت اجراهای کیفری در نظر گرفته است.

قتل، کلاهبرداری، تجاوز، آدم ربایی، سرقت، زنا، ضرب و جرح، توهین و … از مهمترین دعاوی کیفری به حساب می آیند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

۴ دیدگاه دربارهٔ «بهترین وکیل تهران»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا