بهترین وکیل ایران

گروه حقوقی وکیل زوم سعی دارد در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ایران پرداخته و موضوع همکاری با بهترین وکلای ایران را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد. همچنین در این مطلب به طور مستقیم شماره بهترین وکیل ایران برای امور و دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … جهت ارتباط راحت و […]

بهترین وکیل ایران

گروه حقوقی وکیل زوم سعی دارد در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ایران پرداخته و موضوع همکاری با بهترین وکلای ایران را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دهد. همچنین در این مطلب به طور مستقیم شماره بهترین وکیل ایران برای امور و دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … جهت ارتباط راحت و آسان شما عزیزان قرار داده شده است لذا با ما همراه باشید.

متاسفانه امروزه شاهد روزافرون مشکلات و اختلافات حقوقی و … میان افراد در جامعه هستیم. این مشکلات و دعاوی حقوقی و کیفری و … گاهی به حدی گسترده و پیچیده میشوند که صرفا با مراجعه به مراجع قضایی اعم از دادگاه ها، دادسراها، دیوان عدالت اداری، شوراهای حل اختلاف و … حل و فصل و یا تعیین تکلیف میگردد. همانطور که میدانید دفاع از خود در تمامی محاکم قضایی مستلزم تسلط بر قوانین و دانش حقوقی و آگاهی کامل بر قوانین و مقررات حاکم بر پرونده  مطروحه میباشد.

بنابراین استفاده از خدمات وکلای دادگستری در تهران میتواند در حل این مشکلات بسیار راهگشا و موثر واقع گردد. از طرف دیگر برخی از افراد بنا به دلایل گوناگون تمایل دارند جهت رسیدگی به پرونده های خود از خدمات بهترین وکیل ایران استفاده نمایند.

بنابراین قصد داریم تا در این مقاله شما عزیزان را با بهترین وکلای کشور ایران آشنا کنیم. بدین صورت شما عزیزان میتوانید با بررسی سوابق و نقطه نظرات خود، نسبت به تماس با شماره بهترین وکیل ایران اقدام نمایید.

وکیل ایران کیست؟

به طور کلی فارغ التحصیلان رشته حقوق، فقه و حقوق و … میتوانند با سپری نمودن مراحل قانونی و مورد نیاز، گواهی پروانه پایه یک دادگستری وکالت را دریافت نمایند. این مراحل شامل قبولی در آزمون، دوره کارآموزی، آزمون شفاهی، آزمون اختبار و … میشود.

درواقع مدت زمان دوره کارآموزی کانون وکلای دادگستری از جمله کانون مرکز در تهران برای بهترین وکیل ایران، 18 ماه از تاریخ صدور پروانه کارآموزی میباشد.

پس از آنکه وکلای کارآموز این دوره را با موفقیت طی کردند، کانون وکلای دادگستری اقدام به برگزاری چندین آزمون کتبی و شفاهی تحت عنوان آزمون اختبار نموده تا از این طریق صلاحیت کارآموزان وکیل را جهت صدور پروانه وکالت پایه یک دادگستری احراز نماید.

علی ایحال اشخاص پذیرفته شده مجاز به حضور در مراسم تحلیف شده که در مراسم تحلیف پس از طی تشریفات قانونی خصوصا اتیان سوگند، متقاضی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل خواهد گردید.

 

بهترین وکیل ایران کیست؟

یک وکیل دادگستری میبایست مراتبی را طی نموده تا موفق به اخذ پروانه پایه یک دادگستری ایران گردد. همانطور که گفتیم یک وکیل ایران درواقع شخصی است که در ابتدا در یکی از رشته های مربوط به حقوق موفق به اخذ مدرک لیسانس گردیده است. ایشان بایستی پس از اخذ مدرک لیسانس حقوق، اقدام به مطالعه دروس پیشرفته حقوقی نموده و در یکی از آزمونهای حقوقی نظیر آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری (دشوارترین و سخترین آزمون وکالت)، آزمون وکالت مرکز مشاوران قوه قضائیه، آزمون قضاوت، آزمون سردفتری و … شرکت نماید.

چنانچه متقاضی موفق به قبولی در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون مرکز مشاوران قوه قضائیه گردد به ایشان پروانه کارآموزی وکالت ارگان مربوطه داده میشود. کارآموز وکالت در این مرحله میبایست دوره کارآموزی مربوط به هر ارگان را طی نماید. البته در حال حاضر و در کانون وکلای دادگستری، کارآموزان وکالت بایستی علاوه بر طی نمودن دوره کارآموزی، در آزمون اختبار که به صورت کتبی و شفاهی برگزار میشود نیز موفق به اخذ نمره قبولی گردد.

پس از انجام موفقیت آمیز تمامی مراحل مارالذکر به متقاضی، پروانه پایه یک دادگستری وکالت اعطا شده و وکیل پایه یک دادگستری میتواند در کلیه محاکم دادگستری ایران اقدام به امر وکالت نماید.

علی ایحال بهترین وکیل در ایران شخصی است که علاوه بر اخذ مدرک پایه یک دادگستری وکالت، دارای ویژگیهای منحصر بفردی باشد. از طرف دیگر برای یک انتخاب شایسته، نیازمند معیاری هستیم تا توانایی وکلا را با آن بسنجیم. درواقع این وجود خصوصیات و ویژگیهای خاص در یک وکیل است که ایشان را به بهترین وکیل ایران تبدیل میکند.

10 تا از بهترین وکیل ایران در سال 1403

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکلای ایران و باسابقه در زمینه پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و … بپردازیم. شما عزیزان میتوانید با مشاهده رزومه و فاکتورهای مورد نظر به صورت مستقیم با شماره بهترین وکیل ایران تماس حاصل نمایید.

ناصر عرب فشافویه از اعضای رسمی کانون وکلای مرکز تهران میباشد.

ایشان یکی از با سابقه ترین و بهترین وکلای امور حقوقی و کیفری در ایران میباشد و دارای مدرک فوق لیسانس حقوق بین الملل از معتبرترین دانشگاه های تهران نیز میباشد.

ایشان با بیش از 31 سال سابقه قضاوت در دادگاه های ایران از جمله دادگاه کیفری یک استان و محاکم تجدید نظر استان تهران قطعا تجربه بسیار فراوانی در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری دارد. ناصر عرب فشافویه همچنین با بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری از با تجربه ترین وکلای حال حاضر ایران به حساب می آید.

چنانچه به دنبال یک وکیل باتجربه، کارکشته و بسیار مورد اعتماد در زمینه حقوقی هستید همین حالا با شماره وکیل تهران ناصر عرب فشافویه تماس بگیرید.

ناصر عرب فشافویه
آدرس: تهران - مرزداران

علی عرب وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای رسمی کانون وکلای مرکز تهران میباشد. 

ایشان جزو وکلای جوان ولی با سابقه تهران میباشد. علی عرب دارای بیش از 10 سال سابقه کار در تهران بوده و همچنین سابقه همکاری با شرکتهای معتبر و نامدار ایرانی را در کارنامه خود دارد.

شما همراهان عزیز میتوانید همین حالا یا شماره وکیل تهران علی عرب تماس گرفته و از خدمات ایشان در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … استفاده نمایید.

علی عرب
آدرس: تهران - مرزداران

سید مهدی حجتی از وکلای پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون مرکز بوده که در چند دوره در هیات مدیره کانون وکلای مرکز نیز سابقه فعالیت دارد. ایشان دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در شهر تهران بوده و از نامدارترین و بهترین وکلای ایران میباشد.

سید مهدی حجتی
شماره تلفن:
آدرس: تهران - خیابان شریعتی

وکیل علی یاراحمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای مرکز میباشد. ایشان همجنین در هیات مدیره کانون وکلای مرکز نیز فعالیت نموده است. علی یاراحمدی دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در ایران به خصوص شهر تهران بوده و از وکلای نامدار ایران نیز به شمار می آید.

علی یاراحمدی
شماره تلفن:
آدرس: تهران - میدان توحید

تماس مستقیم با شماره بهترین وکیل ایران

همانطور که ملاحظه فرمودین گروه حقوقی وکیل زوم در این مقاله به معرفی بهترین وکلای ایران پرداخته است. همچنین در راستای ارتباط ساده و آسان شما عزیزان با وکلای پایه یک دادگستری، شماره بهترین وکیل ایران بدون هیچ گونه واسطه ای در دسترس شما قرار گرفته است.

لذا شما همراهان عزیز میتوانید در طول روز با شماره بهترین وکیل ایران به صورت مستقیم و فوری تماس حاصل نموده و از انواع خدمات حقوقی، وکالتی و مشاوره ای ایشان استفاده کنید.

همچنین ایرانیان عزیز مقیم خارج از کشور نیز میتوانند از کلیه خدمات وکلای گروه حقوقی وکیل زوم استفاده نمایند. درواقع وکیل بین المللی تهران آماده است تا بهترین خدمات حقوقی و وکالتی را به شما عزیزان در هر کشوری که مقیم و ساکن هستید ارائه نماید.

ویژگیهای بهترین وکیل ایران

همانطور که اشاره شد در خیلی از موارد، صرف بهره مندی از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری جهت انجام امور حقوقی مورد نظر کافی نخواهد بود. درواقع توصیه میگردد وکیلی را جهت همکاری انتخاب کنید که دارای بیشترین ویژگیها و خصوصیات مثبت باشد. ما در ادامه به بررسی مهمترین ویژگیهای بهترین وکیل ایران خواهیم پرداخت.

 • آشنایی به قوانین حقوقی: یک وکیل خوب در ایران بایستی به اکثر قوانین جاری کشور ایران آشنا بوده و اصطلاحا به روز و آپدیت باشد. توجه داشته باشید که قوانین و مقررات حقوقی نیز صرفا در مواد قانونی خاصی خلاصه نمیشود. درواقع قوانین حقوقی در هر حوزه ای شامل مواد قانونی اصلی، مواد قانون خاص، آرای وحدت رویه و … میباشد.
 • توانایی بهره گیری از دانش حقوقی: یک وکیل کارکشته در ایران میبایست توانایی این را داشته باشد که از علم و دانش حقوقی خود به بهترین شکل ممکن بهره گیرد و از معلومات و تجربیات خود در طول روند رسیدگی به پرونده استفاده نماید.
 • پیگیری لازم: یکی از اموری که یک وکیل پایه یک دادگستری میبایست انجام دهد پیگیری به اندازه و عرفی پرونده میباشد. به عبارت دیگر منظور ما از پیگیری، پیگیری بیش از حد و خارج از عرف محاکم نیست. چراکه پیگیری افراطی و خارج از برنامه، برخلاف تصور اکثر افراد جامعه میتواند اثرات منفی نیز دربرداشته باشد.
 • آشنایی نسبی به علم روانشناسی: یک وکیل باتجربه لازم است تا حدودی نسبت به مسائل روز روانشناسی آشنایی و آگاهی داشته باشد. درواقع در بسیاری از پرونده ها احساسات طرفین برانگیخته شده که همین امر میتواند منجر به این شود که طرفین دست به اقدامات به شدت احساسی و بدون منطق بزنند. یک وکیل خبره در ایران موکل خویش را درک نموده و اقداماتی منطقی در جهت کاهش آسیبهای احتمالی موکل انجام خواهد داد.
 • داشتن تجربه کافی: بدیهی است که یک وکیل ماهر در ایران میبایست در پرونده های متعددی در زمینه های گوناگون حقوقی اعلالم وکالت نموده و ترجیحا اکثر آنها را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکل رسانده باشد. اعلام وکالت در پرونده های متعدد و گوناگون منجر میشود وکیل ایران در مباحث مختلف حقوقی به پختگی تقریبا کاملی رسیده تا بتواند از تجربه خود در پیشبرد اهداف مورد نظر موکل خویش نهایت استفاده را ببرد.
 • داشتن هوش و کیاست: یک وکیل باتجربه در ایران در پرونده های حقوقی نیاز به داشتن هوش و ذکاوت لازم دارد. درواقع در جریان رسیدگی به انواع پرونده های حقوقی ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده ای رخ دهد که بهترین وکیل ایران میبایست همواره و در هر لحظه نسبت به آن تصمیم گیری شایسته ای داشته باشد. بنابراین هوش و درایت ذاتی یک وکیل باسابقه در ایران میتواند در این زمینه بسیار مشکل گشا باشد.
 • داشتن صداقت: به طور اساسی یک وکیل دادگستری کارکشته در ایران میبایست با موکل خویش همواره صادق و روراست باشد. بهترین وکیل ایران در مواجهه با موکل خود صداقت به خرج داده و تا حد امکان امور قابل پیش بینی و اتفاقاتی که ممکن است در پرونده رخ دهد را به موکل خویش گوشزد خواهد نمود.

مهمترین نکات انتخاب بهترین وکیل ایران

چنانچه تمایل دارید تا برای امور حقوقی خود با بهترین وکیل ایران همکاری نمایید بهتر است علاوه بر توجه به ویژگیهایی که در این مقاله گفته شد به برخی نکات دیگر نیز عنایت داشته و براساس آنها، وکیل موردنظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه به بیان مهمترین نکات یک انتخاب خوب میپردازیم:

 • قبل از انتخاب وکیل دادگستری، در ابتدا موضوع پرونده و دعوی را مدنظر قرار داده و سپس براساس آن، و از میان بهترین وکلای متخصص در ایران، انتخاب خود را انجام دهید.
 • توصیه میگردد تحقیقات و بررسیهای مقتضی و لازم را قبل از انتخاب وکیل دادگستری انجام دهید. این تحقیقات میتواند در سایتها و یا مجلات حقوقی معتبر همچون سایت معتبر وکیل زوم باشد. همچنین میتوانید از طریق اقوام، دوستان و … با بهترین وکلای خبره در ایران آشنا شوید.
 • از سوابق وکیل خود تاحدودی اطمینان حاصل نموده و نظرات مندرج در سایت وکیل زوم را در خصوص بهترین وکلای ایران مورد بررسی قرار دهید. از این طریق میتوانید میزان موفقیت وکلای برتر ایران را پیش از همکاری بسنجید.
 • خصوصیات و ویژگیهای شخصی یک وکیل پایه یک دادگستری شاید در ابتدای امر چندان بااهمیت به نظر نرسد ولی احتمالا به مرور زمان متوجه اهمیت ویژه این موضوع خواهید شد.

گروه حقوقی وکیل زوم

تمامی مباحث حقوقی اعم از کیفری، خانواده، ملکی و … بسیار پیچیده و دشوار می باشد. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل تهران و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

چرا که طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

تیم وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تهران، مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد. همچنین در صورتی که مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید می توانید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل از خدمات تیم ما استفاده کنید.

در این صورت صرفا با پرداخت مبلغ لازم در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید. این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر وکیل تهران می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا