وکیل مرزداران

تیم حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری خبره و مورد اعتماد تشکیل شده است. در این مطلب به معرفی لیست جدید بهترین وکیل مرزداران و وکلای شهرک ژاندارمری در سال 1403 و از اعضای کانون وکلای مرکز تهران میپردازیم. همچنین در ادامه این مطلب شماره وکیل مرزداران و شماره بهترین وکیل شهرک ژاندارمری به […]

بهترین وکیل مرزداران

تیم حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری خبره و مورد اعتماد تشکیل شده است. در این مطلب به معرفی لیست جدید بهترین وکیل مرزداران و وکلای شهرک ژاندارمری در سال 1403 و از اعضای کانون وکلای مرکز تهران میپردازیم. همچنین در ادامه این مطلب شماره وکیل مرزداران و شماره بهترین وکیل شهرک ژاندارمری به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است لذا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مرزداران و شهرک ژاندارمری کیست؟

به طور کلی لازمه دریافت پروانه وکالت شرکت در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون وکالت مرکز مشاوران زیر نظر قوه قضاییه میباشد.

از بسیاری جهات بهترین وکیل پایه یک دادگستری مرزداران شخصی است که در آزمون کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران شرکت نموده و موفق به اخذ پروانه وکالت تهران گردد. این موضوع نیز حائز اهمیت است که قبولی در آزمون وکالت شهر تهران نسبت به دیگر شهرهای ایران شرایط بسیار سخت تری داشته و نیاز به کسب نمرات بالاتری دارد. 

به طور کلی دانشجویان رشته حقوق پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقاطع مربوطه میتوانند اقدام به شرکت در آزمون سخت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون مرکز مشاوران نمایند. این آزمونها در هر سال یک بار برگزار میگردد.

داوطلبان میبایست در رقابتی سنگین موفق به کسب معدلی قبولی گردند تا بتوانند در بین هزاران داوطلب به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شوند. در نهایت نیز متقاضی به عنوان وکیل پایه یک تهران نائل خواهد گردید. همانطور که اشاره شد این دشواری برای قبولی در استان تهران دو چندان میباشد. در زیر به معرفی آپدیت لیست جدید 10 تا از بهترین وکیل شهرک ژاندارمری خواهیم پرداخت.

آپدیت لیست جدید 10 تا از بهترین وکیل مرزداران در سال 1403

در زیر لیستی از بهترین وکلای فعال، مورد اعتماد و با سابقه مرزداران در سال 1403 را مشاهده مینمایید. شماره وکیل مرزداران و شماره وکلای شهرک ژاندارمری در کنار نام هر وکیل قرار گرفته است. شما عزیزان میتوانید با ملاحظه خلاصه ای از فعالیتها و رزومه وکلای گروه وکیل زوم به صورت مستقیم با شماره وکیل مرزداران و شماره وکیل شهرک ژاندارمری تماس حاصل فرمایید.

ناصر عرب فشافویه
وکیل ناصر عرب فشافویه

شماره تلفن: 09126050262

آدرس: تهران – مرزداران (شهرک ژاندارمری)

ناصر عرب فشافویه از اعضای رسمی کانون وکلای مرکز تهران میباشد. ایشان یکی از با سابقه ترین و بهترین وکلای مرزداران و شهرک ژاندارمری میباشد. 

ایشان با بیش از 31 سال سابقه قضاوت در دادگاه های تهران از جمله دادگاه کیفری یک استان و محاکم تجدید نظر استان تهران و با بیش از 10 سال سابقه وکالت از با تجربه ترین وکلای حال حاضر ایران میباشد. 

چنانچه به دنبال یک وکیل باتجربه، کارکشته و بسیار مورد اعتماد میگردید همین حالا با شماره وکیل شهرک ژاندارمری ناصر عرب فشافویه تماس بگیرید.

ساعت کاری: از شنبه تا 5 شنبه از ساعت 10 الی 21 با هماهنگی قبلی.

تماس مستقیم با شماره وکیل مرزداران

تیم وکیل زوم در این مطلب به معرفی بهترین وکلای مرزداران و بهترین وکیل شهرک ژاندارمری پرداخته است. توجه داشته باشید که گروه حقوقی وکیل زوم جهت ارتباط ساده و آسان شما عزیزان با وکلای مرزداران، شماره وکلای پایه یک دادگستری مرزداران و شهرک ژاندارمری را بدون هیچ گونه واسطه قرار داده است.

بنابراین شما همراهان گرامی میتوانید در طول روز با شماره وکیل مرزداران و شماره وکیل شهرک ژاندارمری به صورت مستقیم و فوری تماس حاصل فرمایید.

مضافا ایرانیان عزیز ساکن خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات گروه حقوقی وکیل زوم استفاده نمایند. درواقع وکیل هم میهنان ساکن خارج از کشور آماده است تا بهترین خدمات حقوقی و وکالتی را به شما عزیزان در هر کشوری که باشید ارائه نماید.

وکیل تخصصی مرزداران و شهرک ژاندارمری کیست؟

وکیل متخصص در مرزداران و شهرک ژاندارمری به وکلایی گفته میشود که عمده فعالیت خود را بر روی یک یا چند حوزه حقوقی در مرزداران و شهرک ژاندارمری متمرکز میسازد. بدیهی است که تمامی وکلای دادگستری نسبت به کلیه دعاوی حقوقی آشنایی داشته و میتوانند در تمامی آنها وکالت نمایند.

اما در بسیاری از موارد وکلای دادگستری تلاش میکنند بیشتر تمرکز خود را بر روی یکی از دعاوی در مرزداران و شهرک ژاندارمری معطوف سازند. این اتفاق میتواند دلایل مختلفی نظیر تسلط بیشتر بر روی یک یا چند موضوع حقوقی، عدم تمایل به حوزه های حقوقی دیگر، کم اهمیت بودن برخی از دعاوی حقوقی و سایر موارد داشته باشد.

اهمیت داشتن وکیل

احتمالا همگی به خوبی میدانیم که مباحث حقوقی و مسائل مربوط به آن بسیار پیچیده و دشوار میباشند. به همین دلیل توصیه گردید قبل از هر اقدامی با یک وکیل مرزداران و شهرک ژاندارمری و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید. تاکید میشود در این مطلب شماره وکیل مرزداران و شماره وکیل شهرک ژاندارمری در اختیار شما همراهان قرار گرفته است.

با عنایت به حساسیت دعاوی حقوقی، طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست میتواند به گونه ای به روند دادرسی آسیب وارد نماید که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

همچنین روند رسیدگی به پرونده ها ممکن است بسیار طولانی و خسته کننده باشد. این امر میتواند موجب بروز مشکلاتی نظیر عدم پیگیری به موقع پرونده، مایوس شدن از به سرانجام رساندن پرونده و … گردد. چنانچه شما عزیزان از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری مجرب در مرزداران و شهرک ژاندارمری استفاده نمایید دچار این قبیل مشکلات نخواهید شد.

درضمن وکیل دادگستری خبره در شهرک ژاندارمری میتواند زمان رسیدگی به پرونده را کاهش داده و از اطاله دادرسی بی مورد، جلوگیری نماید. حتی در بسیاری از پرونده ها نظیر دعوی طلاق توافقی وکیل دادگستری متخصص میتواند زمان رسیدگی به دعوی را تا نصف نیز کاهش دهد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای مرزداران و شهرک ژاندارمری، مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان میباشد. بنابراین چنانچه به خدمات یک وکیل خوب نیاز دارید با شماره وکیل مرزداران و شهرک ژاندارمری در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

برخی خدمات بهترین وکیل مرزداران و شهرک ژاندارمری

بهترین وکیل مرزداران و شهرک ژاندارمری غالبا در خصوص کلیه مباحث و مسائل حقوقی اقدام به ارائه خدمات وکالتی در تهران مینماید. این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، تنظیم اظهارنامه، تنظیم لایحه، ارائه مشاوره، تنظیم قرارداد و … میباشد.

در ذیل به برخی از مهمترین خدمات بهترین وکیل مرزداران و شهرک ژاندارمری اشاره میکنیم.

انجام امور ملکی در تهران

همانطور که همگی میدانیم دعاوی ملکی نه تنها در استان تهران بلکه در سایر شهرستانهای کشور از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است. این اهمیت حاصل دلایل مختلفی میباشد.

یکی از دلایل اهمیت دعاوی ملکی ارزش و بهای روز افزون ملک و اموال غیر منقول در کشور میباشد. از دلایل دیگر میتوان به پیچیدگی و چالشهای فراوان دعاوی ملکی اشاره نمود.

به هر حال دعاوی ملکی از حساسیت و اهمیت بسزایی برخوردار میباشد. تعداد پرونده ها و دعاوی که مربوط به ملک میباشد نیز آمار بالایی را در محاکم دادگستری به خود اختصاص داده است.

در واقع دعاوی مربوط به خرید و فروش ملک و زمین، دعاوی مربوط به رهن و اجاره و روابط موجر و مستاجر و … همگی از جمله دعاوی ملکی شناخته شده هستند که از پیچیدگی و اهمیت بالایی برخوردار میباشند.

بنابراین به شما عزیزان توصیه میگردد که در این زمینه از حق  استفاده از خدمات یک وکیل ملکی در مرزداران و شهرک ژاندارمری استفاده نمایید. در همین خصوص شماره وکیل مرزداران و شماره وکیل شهرک ژاندارمری در این صفحه جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.

انجام امور طلاق در تهران

طلاق یکی از مسائل شایع در جوامع امروزی میباشد. این اپیدمی نه تنها در تهران و ایران بلکه در سراسر دنیا بسیار فراگیر شده است. این فراگیری موجب گردیده موضوع طلاق به یک امر عادی در جوامع امروزی تبدیل شود.

طلاق آثار فراوانی برای زوجین و همچنین فرزند و یا فرزندان مشترک آنها حتی پس از جدایی و طلاق دارد. به همین دلیل بایستی به مسائل پیرامون آن توجه ویژه ای نمود.

از همین رو همواره توصیه میگردد قبل از هرگونه اقدامی در خصوص مسائل خانواده و طلاق حتما با یک وکیل طلاق شهرک ژاندارمری مشورت نمایید. یک وکیل خبره طلاق در مرزداران به تمامی مسائل پیرامون طلاق آگاه بوده و میتواند برگ برنده شما همراهان عزیز در پرونده های خانواده و طلاق باشد.

انجام امور کیفری در تهران

همانطور که میدانید امور کیفری از مهمترین و حساس ترین دعاوی مطروحه میباشد. از طرف دیگر دعاوی کیفری بسیار گسترده بوده و افراد بسیار زیادی در طول روز دست به ارتکاب انواع جرایم کیفری میزنند. بنابراین خیل عظیمی از پرونده های موجود در دادگاه ها را پرونده های کیفری تشکیل میدهد.

علی رغم این فراگیری، ضمانت اجرای ارتکاب جرائم کبفری نیز بسیار سنگین و میباشد. تا جایی که حتی در برخی موارد مرتکب به قطع عضو، قصاص، اعدام و … محکوم میگردد.

بنابراین توصیه میگردد در جایگاه شاکی و یا متهم حتما قبل از هر اقدام حقوقی، با یک وکیل کیفری در مرزداران و شهرک ژاندارمری مشورت نمایید.

درست است که استفاده از خدمات یک وکیل  پایه یک دادگستری در شهرک ژاندارمری برای شما هزینه دارد. ولی شما با پرداخت هزینه ای ناچیز در قبال ملک و زمین خود از خدمات و اطلاعاتی بهره مند میگردید که قابل ارزش گذاری نیست.

این خدمات شامل سالها مطالعه و دقت در قوانین بوده که حاصل آن قبولی در آزمونهای مختلف حقوقی میباشد. نتیجه استفاده از این خدمات نیز برای شما عزیزان چندین برابر هزینه ای است که به وکیل مرزداران پرداخت مینمایید. از همین رو میتوانید با وکلای تیم حقوقی وکیل زوم تماس حاصل فرمایید.

ویژگیهای یک وکیل خوب در تهران

یک وکیل خوب در شهرک ژاندارمری بایستی دارای صلاحیت اخلاقی و رفتاری باشد. به طور کلی یک وکیل خوب و شایسته دارای ویژگیهای منحصر به فرد و ویژه ای میباشد. ما در ادامه به بررسی برجسته ترین ویژگیهای یک وکیل خوب در مرزداران میپردازیم که میتواند در مرزداران و شهرک ژاندارمری به شما عزیزان کمک نماید.

  • وکیل با تجربه و خبره باشد.
  • وکیل صادق و راست گو باشد.
  • وکیل صبور و با حوصله باشد.
  • مهارتهای ارتباطی موثر.
  • قدرت مذاکره.
  • وکیل مغرور نباشد.
  • وکیل امین و قابل اعتماد باشد.

گروه وکیل زوم متشکل از بهترین وکلای مرزداران و شهرک ژاندارمری، بهترین وکلای تهران، تبریز، رشت و … آماده ارائه هرگونه خدمات حقوقی به شما همراهان عزیز میباشد.

مشاوره و انعقاد قرارداد با وکیل شهرک ژاندارمری

توصیه میگردد جهت مشاوره تلفنی و یا عقد قرارداد وکالت حتما با یک وکیل پایه یک دادگستری مرزداران و شهرک ژاندارمری تماس حاصل فرمایید.

تیم حرفه ای وکیل زوم برای شما عزیران خدمات مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مرزداران و شهرک ژاندارمری و عضو کانون وکلای مرکز تهران به دو صورت تلفنی و حضوری را فراهم نموده است.

در هر صورت جهت ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری شهرک ژاندارمری و عضو کانون وکلای مرکز تهران همین حالا تماس حاصل فرمایید.

انواع دعاوی حقوقی

در واقع در بحث حقوق انواع دعاوی از جهتهای مختلفی میتواند تقسیم بندی گردد. دعاوی از جهت داشتن یا نداشتن ضمانت اجرای مجازات به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم میگردد. هر کدام از دعاوی کیفری و یا حقوقی نیز انواع مخصوص به خود را دارد.

دعاوی حقوقی

منظور از دعاوی حقوقی دعاوی میباشند که موضوع آنها پیرامون مسائلی همچون مطالبه وجه، امور مربوط به حقوق خانواده، ایفای تعهدات و غیره قرار میگیرد. بنابراین در این دسته از دعاوی اصولا بحث وقوع جرم و مجازات مرتکب مطرح نمیباشد.

لذا حکم دادگاه نیز اغلب شامل مواردی همچون الزام به ایفای تعهدات، الزام جبران خسارات و الزام به پرداخت وجه و … میباشد.

مطالبه وجه،الزام به انجام تعهدات، طلاق، چک حقوقی، تخلیه، خلع ید، مهریه، نفقه، ارث، اجرت المثل و … از مهمترین دعاوی حقوقی میباشند. وکیل مرزداران آماده است تا بهترین خدمات وکالتی و مشاوره ای را به شما عزیزان درخصوص دعاوی حقوقی ارائه نماید.

دعاوی کیفری

منظور از دعاوی کیفری دعاوی میباشند که قانونگذار صراحتا انجام آنها را ممنوع و جرم تلقی نموده است. در واقع در این نوع از دعاوی فعل یا ترک فعلهایی صورت گرفته که قانونگذار در قانون به خصوص قانون مجازات اسلامی برای آنها مجازات و ضمانت اجراهای کیفری در نظر گرفته است.

قتل، کلاهبرداری، تجاوز، آدم ربایی، سرقت، زنا، ضرب و جرح، توهین و … از مهمترین دعاوی کیفری به حساب می آیند. وکیل شهرک ژاندارمری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی در این جرایم به شما همراهان میباشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا