وکیل کرج

گروه حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری تهران و همچنین سراسر ایران، خبره و مورد اعتماد و اطمینان تشکیل گردیده است. در این مطلب به معرفی لیست بهترین وکیل کرج و از اعضای کانون وکلای دادگستری خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه این مطلب شماره وکیل کرج به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار […]

بهترین وکیل کرج

گروه حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری تهران و همچنین سراسر ایران، خبره و مورد اعتماد و اطمینان تشکیل گردیده است. در این مطلب به معرفی لیست بهترین وکیل کرج و از اعضای کانون وکلای دادگستری خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه این مطلب شماره وکیل کرج به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت لذا با ما همراه باشید.

وکیل پایه یک دادگستری کرج به چه کسی گفته میشود؟

قبل از هر چیز بایستی توجه داشته باشید که لزوما هر وکیل پایه یک دادگستری بهترین وکیل کرج نمیباشد. به صورت کلی لازمه دریافت پروانه وکالت، شرکت در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون وکالت مرکز مشاوران زیر نظر قوه قضاییه در شهر مربوطه میباشد.

از بسیاری جهات بهترین وکیل پایه یک دادگستری کرج شخصی است که در آزمون کانون وکلای دادگستری البرز (کرج) شرکت نموده و موفق به اخذ پروانه کانون وکلای دادگستری مرکز گردد.

به طور کلی دانشجویان رشته حقوق پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقاطع مربوطه میتوانند اقدام به شرکت در آزمون سخت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون مرکز مشاوران نمایند. این آزمونها در هر سال یک بار برگزار میگردد. البته این آزمونها در سالهای اخیر بسیار ساده تر برگزار میگردد و دیگر مثل سابق دشوار نیست.

داوطلبان میبایست در رقابتی بسیار سنگین موفق به کسب معدل قبولی گردند تا بتوانند در بین هزاران داوطلب به عنوان کارآموز وکالت کرج پذیرفته شوند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل کرج سال 1403

در زیر لیستی از بهترین وکلای فعال، مورد اعتماد و با سابقه کرج در سال 1403 را مشاهده میفرمایید. شماره وکیل کرج در کنار نام هر وکیل قرار گرفته است. شما عزیزان میتوانید با ملاحظه خلاصه ای از فعالیتها و رزومه وکلای تیم حقوقی وکیل زوم به صورت مستقیم با شماره وکیل کرج تماس حاصل فرمایید.

علی عرب فشافویه وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای مرکز تهران میباشد. 

ایشان از وکلای جوان ولی با سابقه تهران میباشد. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه کار در تهران بوده و همچنین سابقه همکاری با شرکتهای معتبر و بزرگ ایرانی را در کارنامه خود دارد.

شما همراهان عزیز میتوانید همین حالا یا شماره وکیل تهران علی عرب فشافویه تماس بگیرید.

وکیل کرج
آدرس: تهران و کرج

تماس مستقیم با شماره وکیل کرج

تیم حقوقی وکیل زوم در این مطلب به معرفی بهترین وکلای کرج پرداخته است. توجه داشته باشید که گروه حقوقی وکیل زوم جهت ارتباط ساده و آسان شما عزیزان با وکلای استان البرز، شماره وکلای پایه یک دادگستری کرج را بدون هیچ گونه واسطه قرار داده است. 

بنابراین شما همراهان عزیز میتوانید در طول روز با شماره وکیل کرج به صورت مستقیم و فوری تماس حاصل فرمایید.

همچنین ایرانیان عزیز مقیم خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات گروه حقوقی وکیل زوم استفاده نمایند. درواقع وکیل هم میهنان ساکن خارج از کشور آماده است تا بهترین خدمات حقوقی و وکالتی را به شما عزیزان در هر کشوری که باشید ارائه نماید.

وکیل تخصصی کرج کیست؟

وکیل متخصص در کرج به وکلایی گفته میشود که عمده فعالیت خود را بر روی یک یا چند حوزه حقوقی در کرج متمرکز میسازد. بدیهی است تمامی وکلای پایه یک دادگستری نسبت به کلیه دعاوی حقوقی آشنایی داشته و میتوانند در تمامی آنها وکالت نمایند.

اما در بسیاری از موارد وکلای دادگستری سعی میکنند بیشتر فعالیت خود را بر روی یکی از دعاوی در شهر کرج متمرکز سازند. این رویکرد میتواند دلایل مختلفی نظیر تسلط بیشتر بر روی یک یا چند موضوع حقوقی، عدم تمایل به حوزه های حقوقی دیگر، کم اهمیت بودن برخی از دعاوی حقوقی و سایر موارد داشته باشد. بنابراین مشاهده رزومه وکلای کرج، بهترین وکیل کرمانشاه میتواند در انتخاب شما عزیزان نقش مهمی داشته باشد.

دوره کارآموزی وکیل

مدت زمان دوره کارآموزی کانون وکلای دادگستری در کلیه شهرها و استانهای ایران از جمله کانون البرز و کرج  18 ماه از تاریخ صدور پروانه کارآموزی میباشد.

پس از آنکه وکلای کارآموز این دوره را با موفقیت طی کردند کانون وکلای دادگستری کرج طی برگزاری چندین آزمون کتبی و شفاهی تحت عنوان اختبار، صلاحیت کارآموران وکیل را جهت صدور پروانه وکالت پایه یک دادگستری احراز مینماید.

در نهایت اشخاص پذیرفته شده مجاز به حضور در مراسم تحلیف شده که میبایست در مراسم مذکور پس از طی تشریفات قانونی خصوصا اتیان سوگند، ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل میگردد. 

اهمیت داشتن وکیل کرج

همانطور که بارها تاکید شده مباحث حقوقی و مسائل مربوط به آن بسیار پیچیده و دشوار میباشد. به همین دلیل توصیه گردید قبل از هر اقدامی با یک وکیل کرج و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید. به همین منظور در این مطلب شماره وکیل کرج در اختیار شما همراهان قرار گرفته است.

همانطور که بیان گردید طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست میتواند به گونه ای به روند دادرسی آسیب وارد نماید که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان وجود نداشته باشد.

همچنین روند رسیدگی به پرونده ها ممکن است بسیار طولانی و خسته کننده باشد. این امر میتواند موجب بروز مشکلات گوناگونی نظیر عدم پیگیری به موقع، مایوس شدن از به سرانجام رساندن پرونده و … گردد. چنانچه شما عزیزان از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه استفاده نمایید دچار این قبیل مشکلات نخواهید شد.

ضمنا وکیل دادگستری حرفه ای میتواند زمان رسیدگی به پرونده را کاهش داده و از اطاله دادرسی جلوگیری نماید. حتی در بسیاری از پرونده ها نظیر دعوی طلاق توافقی وکیل دادگستری مجرب میتواند زمان رسیدگی به دعوی را تا نصف نیز کاهش و تقلیل دهد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای کرج، بهترین وکیل رشت و … مجرب و مورد اطمینان آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد. بنابراین چنانچه به خدمات یک وکیل خوب و معتمد نیاز دارید با شماره وکیل کرج در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

برخی خدمات بهترین وکیل کرج

بهترین وکیل کرج غالبا در خصوص کلیه مباحث و مسائل حقوقی اقدام به ارائه خدمات وکالتی مینماید. این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، تنظیم اظهارنامه، تنظیم لایحه، ارائه مشاوره، تنظیم قرارداد و … میباشد.

در ذیل به برخی از مهمترین خدمات بهترین وکیل کرج اشاره میکنیم.

انجام امور ملکی در کرج

همانطور که همگی میدانیم دعاوی ملکی نه تنها در استان کرج بلکه در سایر شهرستانهای کشور از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است. البته که این اهمیت حاصل دلایل مختلفی میباشد.

متاسفانه یکی از دلایل اهمیت دعاوی ملکی، ارزش و بهای روزافزون ملک و اموال غیر منقول در سراسر کشور میباشد که هر روزه نیز غیر قابل مهارتر میشود. از دیگر دلایل اهمیت دعاوی ملکی میتوان به پیچیدگی و چالشهای فراوان دعاوی ملکی اشاره نمود.

در هر صورت دعاوی ملکی از حساسیت و اهمیت بسزایی در کشورمان برخوردار میباشد. تعداد پرونده ها و دعاوی که مربوط به ملک میباشد نیز آمار بسیار بالایی را در محاکم دادگستری به خود اختصاص داده است.

در واقع دعاوی مربوط به خرید و فروش ملک و زمین، دعاوی مربوط به رهن و اجاره و روابط موجر و مستاجر، دعاوی تخلیه و خلع ید، تصرف عدوانی و … همگی از جمله دعاوی ملکی شناخته شده هستند که از پیچیدگی و اهمیت بالایی برخوردار میباشند.

بنابراین به شما عزیزان توصیه میگردد که در این زمینه از حق استفاده از خدمات یک وکیل ملکی کرج استفاده نمایید. در همین خصوص و در ابتدای مطلب شماره وکیل کرج در این صفحه جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.

انجام امور طلاق در کرج

طلاق یکی از مسائل شایع در جوامع امروزی میباشد. این اپیدمی نه تنها در کرج و تهران بلکه در سراسر دنیا بسیار فراگیر شده است. این فراگیری موجب گردیده موضوع طلاق به یک امر بسیار عادی در جوامع امروزی تبدیل گردد.

طلاق آثار فراوانی برای زوجین و همچنین فرزند و یا فرزندان مشترک آنها حتی پس از جدایی و طلاق دارد. به همین دلیل زوجین بایستی به مسائل پیرامون آن توجه ویژه ای نمایند.

از همین رو همواره توصیه میگردد قبل از هرگونه اقدامی در خصوص مسائل خانواده و طلاق حتما با یک وکیل متخصص طلاق مشورت نمایید. یک وکیل متخصص در طلاق به تمامی مسائل پیرامون طلاق آشنا بوده و میتواند برگ برنده شما همراهان عزیز در پرونده های خانواده و طلاق باشد.

انجام امور کیفری در کرج

همانطور که میدانید امور کیفری از مهمترین و حساس ترین دعاوی مطروحه در محاکم میباشد. از طرف دیگر دعاوی کیفری بسیار گسترده بوده و افراد بسیار زیادی در طول روز حتی نادانسته دست به ارتکاب انواع جرایم کیفری میزنند. بنابراین خیل عظیمی از پرونده های موجود در دادگاه ها را پرونده های کیفری نظیر قتل، تجاوز، زنای به عنف، سرقت، کلاهبرداری و … تشکیل میدهد.

علی رغم این فراگیری، ضمانت اجرای ارتکاب جرائم کیفری نیز بسیار سنگین و شدید میباشد. تا جایی که حتی در برخی موارد مرتکب به قطع عضو، قصاص، اعدام و … محکوم میگردد.

بنابراین توصیه میگردد چه در جایگاه شاکی و چه در مقام متهم، حتما قبل از هر اقدام حقوقی، با یک وکیل کیفری در کرج مشورت نمایید.

همچنین این موضوع درست است که استفاده از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری برای شما هزینه هایی دارد. ولی شما با پرداخت هزینه ای ناچیز در قبال مشکلات کیفری خود از خدمات و اطلاعاتی بهره مند میگردید که قطعا قابل ارزش گذاری نیست.

این خدمات شامل سالها مطالعه و دقت در قوانین بوده که حاصل آن قبولی در آزمونهای مختلف حقوقی میباشد. نتیجه استفاده از این خدمات نیز برای شما عزیزان چندین برابر هزینه ای است که به وکیل دادگستری پرداخت مینمایید. از همین رو میتوانید با وکلای تیم حقوقی وکیل زوم تماس حاصل فرمایید.

ویژگیهای یک وکیل خوب در کرج

یک وکیل خوب بایستی دارای صلاحیت اخلاقی باشد. به طور کلی یک وکیل خوب و شایسته دارای ویژگیهای منحصر به فرد و ویژه ای میباشد. ما در ادامه به بررسی برجسته ترین ویژگیهای یک وکیل خوب میپردازیم که میتواند در استان البرز و کرج به شما عزیزان کمک نماید.

  • با تجربه و خبره باشد: مباحث حقوقی دارای چالشها و پیچیدگیهای فراوانی است. همین امر موجب تشتت آرا و اختلاف نظرهای فراوان و در نتیجه صدور آرای گوناگونی گردیده است. این پیچیدگیها بر روی کلیه مباحث حقوقی سایه افکنده و هیچ کدام از مباحث حقوقی از این چالشها مستثنا نمیباشد. بنابراین استفاده از خدمات یک وکیل با تجربه و حرفه ای در کلیه مسائل حقوقی امری اساسی و ضروری بوده و اهمیت آن انکار ناپذیر میباشد.
  • صادق و راست گو باشد: صداقت و گفتن حقیقت یکی از اساسی ترین ویژگیهای یک وکیل خوب به شمار می آید. صداقت یک وکیل خوب موجب میگردد موکل تا جایی که امکان دارد از تمامی مسائل مهم در پرونده آگاه گردد. از طرف دیگر موکل نیز در مواجه با چنین وکیلی صداقت به خرج داده و لذا موضوعی را از وکیل پنهان نمیکند. این صداقت دوطرفه میتواند نتیجه پرونده را به بهترین شکل ممکن رقم بزند.
  • صبور و با حوصله باشد: یک وکیل دادگستری خوب و شایسته بایستی با حوصله بوده و بسیار با صبور باشد. چراکه دعاوی حقوقی از پیچیدگی و سختیهای فراوانی برخوردار است. یک وکیل دادگستری برای حل این سختیها و چالشهای حقوقی نیاز به مداقه و بررسی فراوان در پرونده حقوقی دارد. در حقیقت یک وکیل خوب قبل از هر گونه اقدام و حتی قبل از هر اظهار نظری ابتدا موضوع را کاملا مورد بررسی قرار داده و سپس اقدامات لازم را عملی میکند. این امر احتمال بروز خطا و اشتباهات را تا حد امکان کاهش میدهد در نتیجه احتمال و شانس پیروزی در پرونده بالا میرود.
  • دارای مهارتهای ارتباطی موثر: ارتباط موثر و قابل فهم با موکل، قاضی محترم و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده از مهمترین ویژگیهای یک وکیل دادگستری خوب میباشد. وکلا بایستی با مهارتهای ارتباطی موثر به دنبال ارتباط صحیح با موکل خویش بوده تا بتواند از این ارتباط در پیشبرد اهداف موکل در پرونده کمال استفاده را ببرد.
  • قدرت مذاکره بالا: قطعا یک وکیل خوب میبایست دارای فن بیان خوب و آرامی بوده و به فنون مذاکره آشنایی داشته باشد. وکلایی که از قدرت مذاکره بالایی برخوردارند میتوانند از این ویژگی مهم در قانع کردن طرف مقابل و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده به خصوص زمانی که نیاز است استفاده نماید.
  • مغرور نباشد: قوانین و مقررات حقوقی همواره و در طول زمان دچار تغییرات گسترده ای میگردد. یک مثالی که میان حقوق دانان و حقوق خوانان رواج دارد این جمله است که رشته حقوق فارغ التحصیلی ندارد. این مثال به درستی تغییرات فراوان رشته حقوق در تمامی زمینه ها را نشان میدهد. از همین رو داشتن غرور کاذب از لحاظ علمی برای کلیه وکلا چه کارآموز چه پایه یک به هیچ عنوان مناسب نمیباشد. از همین رو همواره به تمامی وکلا توصیه میگردد با همکاران خود به خصوص در پرونده های مهم مشورت نمایند. مضافا اینکه در بسیاری از اوقات به دلیل مشغله کاری فراوان و ضیق وقت ممکن است هر وکیلی دچار اشتباه شود. این امر حتی در خصصوص وکلای باتجره و با سابقه نیز صادق است.
  • امین و مورد اعتماد باشد: یکی دیگر از ویژگی های برجسته و اساسی یک وکیل خوب این است که امین و مورد اطمینان باشد تا جایی که همانند یک برادر برای موکل باشد. نیاز سپردن اصول اسناد و مدارک توسط موکل به وکیل شاید کم اهمیت ترین موضوع در راستای امانتدار بودن یک وکیل باشد. زیرا در طول روند رسیدگی به یک پرونده ممکن است موضوعاتی اتفاق بیفتد که بسیار با اهمیت تر از اصول اسناد و مدارک است. البته میتوان گفت به وکیل دادگستری که دارای پروانه وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز باشد میتوان ساده تر اعتماد نمود. در کل سعی کنید پرونده های خود را حتما به وکلای دادگستری مورد اعتماد، مطمئن، امانتدار، شاخص و مطرح ارجاع نمایید.

گروه حقوقی وکیل زوم متشکل از بهترین وکلای کرج، تهران، مشهد، تبریز، رشت، وکلای اصفهان و … آماده ارائه هرگونه خدمات حقوقی به شما همراهان عزیز میباشد.

وکیل کرج بدون پرداخت حق الوکاله

مباحث حقوقی و کیفری و رویه حال حاضر محاکم دادگستری بسیار پیچیده و دشوار میباشند. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل کرج و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

چرا که همانطور که گفتیم طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای کرج، مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد. همچنین عزیزان مقیم خارج از کشور نیز میتوانند از طریق راه های ارتباطی موجود از خدمات وکلای گروه حقوقی وکیل زوم در ایران و تهران استفاده نمایند. شما عزیزان با پرداخت حق الوکاله منصفانه میتوانید از تمامی خدمات وکلای ما بهره مند شوید.

همچنین شما عزیزان میتوانید در صورتی که به هر علت مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل از خدمات تیم حقوقی ما استفاده نمایید.

در این صورت صرفا با پرداخت مبلغی ناچیز در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر بهترین وکیل کرج میباشد.

مشاوره و انعقاد قرارداد با وکیل کرج

توصیه میگردد جهت مشاوره تلفنی و یا عقد قرارداد وکالت حتما با یک وکیل پایه یک دادگستری کرج تماس حاصل فرمایید.

تیم حرفه ای وکیل زوم برای شما عزیران خدمات مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کرج و عضو کانون وکلای دادگستری به دو صورت تلفنی و حضوری را فراهم نموده است.

در هر صورت جهت ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری کرج و یا وکلای مشهد عضو کانون وکلای دادگستری تماس حاصل فرمایید.

انواع دعاوی حقوقی

در واقع در بحث حقوق، انواع دعاوی از جهات گوناگونی میتواند تقسیم بندی گردد. در یکی از مهمترین آنها، دعاوی از جهت داشتن یا نداشتن ضمانت اجرای مجازات، به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم میگردد. هر کدام از دعاوی کیفری و یا حقوقی نیز انواع مخصوص به خود را دارد.

دعاوی حقوقی

مقصود از دعاوی حقوقی دعاوی میباشد که موضوع آنها پیرامون مسائلی همچون مطالبه وجه، امور مربوط به حقوق خانواده، ایفای تعهدات و غیره قرار میگیرد. لذا در این دسته از دعاوی اصولا بحث وقوع جرم و مجازات مرتکب مطرح نمیباشد.

لذا حکم دادگاه نیز اغلب شامل مواردی همچون الزام به ایفای تعهدات، الزام جبران خسارات و الزام به پرداخت وجه و … خواهد بود.

مطالبه وجه، الزام به انجام تعهدات، طلاق، چک حقوقی، تخلیه، خلع ید، مهریه، نفقه، ارث، اجرت المثل و … از مهمترین و شناخته شده ترین دعاوی حقوقی میباشند.

دعاوی کیفری

مقصود از دعاوی کیفری دعاوی میباشد که قانونگذار صراحتا انجام آنها را ممنوع و جرم تلقی نموده است. در واقع در این نوع از دعاوی فعل یا ترک فعلهایی صورت گرفته که قانونگذار در قانون به خصوص قانون مجازات اسلامی برای آنها مجازات و ضمانت اجراهای کیفری در نظر گرفته است.

قتل، کلاهبرداری، تجاوز، آدم ربایی، سرقت، زنا، ضرب و جرح، توهین و … از مهمترین و شناخته شده ترین دعاوی کیفری به حساب می آیند.

گروه وکیل زوم در تهران

مباحث حقوقی، کیفری و … و مسائل مربوط به آن بسیار پیچیده و دشوار می باشند.

به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل تهران و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

چرا که طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تهران، مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد.

همچنین در صورتی که مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید می توانید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل از خدمات تیم ما استفاده کنید.

در این صورت صرفا با پرداخت مبلغ لازم در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر وکیل تهران می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا