وکیل مشهد

عنایت داشته باشید که لزوما هر وکیل پایه یک دادگستری، وکیل مشهد و یا وکیل تهران نمیباشد. بهترین وکیل مشهد بایستی دارای پروانه وکالت در شهر مشهد باشد. ما در ادامه مطلب جهت سهولت شما عزیزان به معرفی لیست وکلای مشهد و درج شماره تلفن وکیل مشهد پرداخته ایم. بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشهد […]

بهترین وکیل مشهد

عنایت داشته باشید که لزوما هر وکیل پایه یک دادگستری، وکیل مشهد و یا وکیل تهران نمیباشد. بهترین وکیل مشهد بایستی دارای پروانه وکالت در شهر مشهد باشد. ما در ادامه مطلب جهت سهولت شما عزیزان به معرفی لیست وکلای مشهد و درج شماره تلفن وکیل مشهد پرداخته ایم.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشهد

به طور کلی لازمه دریافت پروانه وکالت در هر یک از استانهای ایران شرکت در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون وکالت مرکز مشاوران زیر نظر قوه قضاییه در آن شهر میباشد.

از بسیاری از جهات بهترین وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که در  آزمون وکالت شهر مربوطه تحت نظر کانون وکلای دادگستری شرکت نموده و موفق به اخذ پروانه کانون وکلای دادگستری آن شهر گردد.

البته بدیهی است که قبولی در آزمون وکالت استانهای بزرگ و پر جمعیت ایران نظیر تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و … شرایط بسیار سخت تری نسبت به قبولی در شهرهایی که متقاضی کمتری دارد داشته و نیاز به کسب نمرات بالاتری خواهد داشت.

از طرف دیگر توجه داشته باشید که تعداد پذیرفته شده های وکالت در هر شهر متناسب با جمعیت و تعداد متقاضیان قبولی وکالت در آن شهر میباشد.

علی ایحال دانشجویان رشته حقوق در ابتدا اقدام به سپری نمودن دوره های مختلف تحصیلات دانشگاهی در مقاطع مربوطه مینمایند. این دانشجویان پس از اخذ مدارک مربوطه میتوانند اقدام به شرکت در آزمون دشوار کانون وکلای دادگستری و یا آزمون مرکز مشاوران نمایند.

هر کدام از این آزمونها در هر سال یک مرتبه برگزار خواهد شد. البته این دانشجویان جهت شرکت در آزمونهای مذکور بایستی شرایط لازمه نظیر عدم سو پیشینه، شرایط سنی، انجام خدمت سربازی و یا معافبتهای تحصیلی در این خصوص و … را داشته باشند.

داوطلبان میبایست در رقابتی فشرده و سخت موفق به کسب معدل مورد نظر گردند تا بتوانند در بین هزاران داوطلب به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شوند. همانطور که اشاره شد این دشواری برای قبولی در استانهای بزرگ نظیر تهران، مشهد و … دو چندان میباشد.

بهترین وکیل مشهد بدون پرداخت حق الوکاله

مباحث حقوقی و کیفری و رویه حال حاضر محاکم دادگستری کشور بسیار پیچیده و دشوار میباشند. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل با تجربه مشهد، تهران و یا … و متخصص در زمینه مربوطه مشورت و گفتگو نمایید.

چرا که طرح دعوی ناصواب و یا و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند و جریان رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد. این امر تا حد زیادی از تضییع حقوق شما عزیزان جلوگیری مینماید.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای مشهد و تهران، مجرب و مورد اعتماد، آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد.

همچنین عزیزان مقیم خارج از کشور نیز میتوانند از طریق راه های ارتباطی موجود در کشور از خدمات وکلای گروه حقوقی وکیل زوم درهر یک از شهرهای مربوطه استفاده نمایند.

شما عزیزان میتوایند با پرداخت حق الوکاله منصفانه و عادلانه از تمامی خدمات وکلای معرفی شده بهره مند گردید.

همچنین شما عزیزان در صورتی که به هر علت مایل به پرداخت حق الوکاله نباشید میتوانید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل و با پرداخت کمترین هزینه از خدمات تیم حقوقی ما استفاده نمایید.  این خدمات بسیار مفید بوده و شامل تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه، مشاوره و … به طور دائم و تحت نظر وکیل مشهد یا تهران میباشد.

در این صورت صرفا با پرداخت مبلغی ناچیز در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد سال 1403

در ادامه لیستی از بهترین وکلای فعال، مورد اعتماد، با تجربه و خبره در مشهد در سال 1403 را مشاهده مینمایید. شما عزیزان میتوانید با ملاحظه خلاصه ای از فعالیتها و رزومه وکلای معرفی شده توسط تیم حقوقی وکیل زوم با هر کدام از ایشان مستقیما تماس حاصل نمایید.

باز هم توصیه میگردد قبل از انعقاد قرارداد با وکلای معرفی شده حتما اصل پروانه وکالت معتبر و ممهور به مهر وکیل را ملاحظه نمایید.

ندا باقری یکی از با سابقه ترین و بهترین وکلای تهران و مشهد میباشد. ایشان با بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های متعدد یکی از با تجربه ترین وکلای تهران میباشد.

ایشان به طور تخصصی در زمینه ملکی فعالیت داشته و یکی از بهترین وکلای ملکی در مشهد و تهران میباشد. چنانچه در امور ملکی و اموال غیر منقول نیاز به وکیل دارید ایشان به عنوان وکیل ملکی مشهد میتواند بهترین گزینه برای شما عزیزان باشد.

ندا باقری
آدرس: هاشمیه

اهمیت داشتن وکیل مشهد

همانطور که قبلا گفته شد موضوعات حقوقی و مسائل مربوط به آن بسیار گسترده، دشوار و در حال گسترش میباشند. به همین دلیل توصیه میگردد قبل از هر اقدامی با یک وکیل مشهد یا تهران که با تجربه و متخصص در امور مربوطه باشد مشورت و گفتگو نمایید.

همانطور که گفته شد طرح دعوی به صورت دادخواست یا شکوائیه نادرست و یا تنظیم لوایح اشتباه و غیر اصولی میتواند به روند دادرسی آسیب جدی و اساسی وارد نماید. به طوری که ممکن است دیگر امکان تصحیح و تغییر آن به هیچ عنوان وجود نداشته باشد.

علی رغم تخصصی بودن امور حقوقی روند رسیدگی به پرونده ها ممکن است بسیار طولانی و طاقت فرسا باشد. دشواری که فقط توسط یک وکیل متخصص با ذهنی صبور و دقیق میتواند از پس آن برآید. این طولانی بودن روند در کنار تخصصی بودن امور حقوقی میتواند موجب بروز مشکلاتی نظیر عدم پیگیری به موقع، مایوس شدن از به سرانجام رساندن پرونده و … گردد. چنانچه شما عزیزان از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص استفاده نمایید کمتر دچار این قبیل مشکلات خواهید شد.

ضمنا وکیل دادگستری با تجربه میتواند مدت زمان رسیدگی به پرونده را کاهش داده و از اطاله دادرسی جلوگیری نماید. حتی در بسیاری از پرونده ها نظیر دعوی طلاق توافقی وکیل دادگستری متخصص میتواند زمان رسیدگی به دعوی را تا یا یک سوم نیز کاهش دهد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای مشهد یا تهران، مجرب و مورد اعتماد، آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان در سراسر کشور میباشد.

برخی خدمات وکیل مشهد

یک وکیل مشهد یا تهران غالبا در خصوص اکثر مباحث و مسائل حقوقی اقدام به ارائه خدمات وکالتی و حقوقی مینماید. این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه، تنظیم اظهارنامه رسمی، تنظیم لوایح، ارائه مشاوره، تنظیم قرارداد و … میباشد.

در ذیل به برخی از مهمترین خدمات وکیل مشهد اشاره میکنیم.

انجام امور ملکی در مشهد

همانطور که همگی میدانیم دعاوی ملکی و اموال غیر منقول نه تنها در استان مشهد بلکه در سایر شهرستانهای کشور از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است. این اهمیت حاصل دلایل گوناگونی بوده که کم و بیش با آن آشنا هستیم.

یکی از دلایل اهمیت دعاوی ملکی نظیر زمین، خانه، باغ و … ارزش و بهای بسیار بالای آنها در کشور میباشد.ارزشی که هر روز به دلیل تورم بزرگ در کشور در حال افزایش میباشد. از دیگر دلایل اهمیت پرونده های ملکی میتوان به پیچیدگی و چالشهای فراوان دعاوی ملکی اشاره نمود. به این موضوع در بالا اشاره کردیم و گفتیم که دعاوی مربوط به ملک یکی از چالشی ترین دعاوی حقوقی میباشد.

علی ایحال دعاوی ملکی از حساسیت و اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد. تعداد پرونده ها و دعاوی که مربوط به ملک میباشد نیز آمار بالایی را در محاکم دادگستری در سراسر کشور به خود اختصاص داده است.

در واقع دعاوی مربوط به خرید و فروش ملک و زمین، دعاوی مربوط به اجاره و رهن و روابط موجر و مستاجر، تخلیه و … همگی از جمله دعاوی ملکی شناخته شده هستند. این دعاوی پرونده های بی شماری را در محاکم به خود اختصاص داده و از پیچیدگی و اهمیت بسزایی برخوردار میباشند.

لذا به شما عزیزان توصیه میگردد که در زمینه ملکی از حق  استفاده از خدمات یک وکیل ملکی در شهر تهران و یا مشهد استفاده نمایید. درست است که استفاده از خدمات یک وکیل  پایه یک دادگستری متخصص برای شما هزینه هایی دارد. ولی شما با پرداخت هزینه ای ناچیز در مقابل املاک و زمین خود از خدمات و اطلاعاتی بهره میبرید که قابل قیمت گذاری نمیباشد.

انجام امور طلاق در مشهد

طلاق همواره یکی از مسائل شایع در جوامع امروزی میباشد. این اپیدمی نه تنها در مشهد و ایران بلکه در سراسر دنیا بسیار گسترش یافته است. این فراگیری منجر به عادی شدن موضوع طلاق در جوامع امروزی گردیده است.

طلاق آثار فراوانی برای زوجین و همچنین فرزند و یا فرزندان مشترک آنها دارد. این آثار مخرب حتی پس از جدایی و طلاق زوجین نیز ادامه خواهد داشت. به همین دلیل بایستی به مسائل پیرامون آن و چگونگی طلاق زوجین توجه ویژه ای نمود.

بنابراین همواره توصیه میگردد قبل از هرگونه اقدام حقوقی در خصوص مسائل خانواده به خصوص طلاق حتما با بهترین وکیل طلاق در تهران مشورت نمایید. یک وکیل خبره در طلاق به تمامی مسائل پیرامون طلاق آگاه بوده و میتواند موفقیت شما همراهان عزیز در پرونده های طلاق را به ارمغان بیاورد.

انجام امور کیفری در مشهد

همانطور که میدانید امور کیفری از مهمترین و حساس ترین دعاوی مطروحه در محاکم دادگستری میباشد. همچنین دعاوی کیفری بسیار گسترده بوده و افراد بسیار زیادی همواره دست به ارتکاب انواع جرایم کیفری میزنند. بنابراین خیل عظیمی از پرونده های موجود در محاکم را پرونده های کیفری تشکیل میدهد.

علی رغم مسائلی گفته شد، ضمانت اجرای ارتکاب جرائم کیفری نیز بسیار سنگین و در مواردی غیر قابل جبران میباشد. تا جایی که حتی در برخی موارد مرتکب به قطع عضو، قصاص، اعدام و … محکوم خواهد شد.

بنابراین توصیه میگردد چه به عنوان شاکی و چه به عنوان متهم حتما قبل از هر گونه اقدام حقوقی، با بهترین وکیل کیفری در تهران مشورت نمایید.

مزایای داشتن بهترین وکیل مشهد

درست است که استفاده از خدمات یک وکیل  پایه یک دادگستری برای شما هزینه دارد. ولی شما با پرداخت هزینه ای ناچیز در قبال ملک و زمین خود از خدمات و اطلاعاتی بهره مند میگردید که قابل ارزش گذاری نیست.

این خدمات شامل سالها مطالعه و دقت در قوانین بوده که حاصل آن قبولی در آزمونهای مختلف حقوقی میباشد. نتیجه استفاده از این خدمات نیز برای شما عزیزان چندین برابر هزینه ای است که به وکیل پرداخت مینمایید. از همین رو میتوانید با وکلای تیم حقوقی وکیل زوم تماس حاصل فرمایید.

خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری شامل سالها مطالعه و دقت در قوانین مختلف بوده که حاصل آن قبولی در آزمونهای دشوار حقوقی میباشد. ارزش استفاده از این خدمات نیز برای شما عزیزان چندین برابر هزینه ای است که به وکیل دادگستری پرداخت مینمایید. از همین رو میتوانید با وکلای معرفی شده تیم حقوقی وکیل زوم تماس حاصل فرمایید.

مشاوره و انعقاد قرارداد با بهترین وکیل مشهد

شما عزیزان در هر شهری که باشید میتوانید از خدمات وکلای معرفی شده در این صفحه  استفاده نمایید. توصیه میگردد جهت مشاوره تلفنی و یا عقد قرارداد وکالت حتما با یک وکیل پایه یک دادگستری مشهد و یا تهران تماس حاصل فرمایید. البته حتما قبل از انعقاد قرارداد با وکلای هر یک از شهرهای مورد نظر پروانه وکالت وکیل پایه یک دادگستری را رویت نمایید.

تیم حقوقی وکیل زوم برای شما عزیران خدمات مشاوره حقوقی در هر زمینه ای با وکلای پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای مشهد، تهران و … را به دو صورت تلفنی و حضوری فراهم نموده است.

در هر صورت جهت ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلا تماس حاصل فرمایید.

دوره کارآموزی وکیل مشهد

مدت زمان دوره کارآموزی در کانونهای وکلای دادگستری از جمله کانون وکلای مشهد برای وکیل مشهد و وکلای دیگر شهرها و استانهای ایران از جمله وکلای دادگستری کرج 18 ماه از تاریخ صدور پروانه کارآموزی کانون مربوطه میباشد.

کارآموزان وکالت در این 18 ماه بایستی طبق آیین نامه های مربوطه در محاکم دادگستری شرکت نمایند. این محاکم اعم از دادگاه بدوی، دادگاه تجدیدنظر، دیوان عدالت عداری، دیوان عالی کشور، دادگاه اطفال، دادگاه کیفری استان و … میباشد.

پس از آنکه وکلای کارآموز این دوره را با موفقیت طی نمودند کانون وکلای دادگستری شهر قبولی طی برگزاری چندین آزمون کتبی و شفاهی تحت عنوان اختبار صلاحیت کارآموران وکیل را جهت صدور پروانه وکالت پایه یک دادگستری احراز مینماید. این آزمونها به صورت فشرده و تحت نظر اساتید بنام رشته حقوق برگزار میگردد.

در نهایت اشخاص پذیرفته شده مجاز به حضور در مراسم تحلیف شده که در مراسم مذکور پس از طی تشریفات قانونی خصوصا اتیان سوگند، ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل میگردد. 

انواع دعاوی حقوقی

در واقع در بحث حقوق انواع دعاوی حقوقی از جهت های گوناگونی مورد تقسیم بندی قرار میگیرد. در حقیقت دعاوی از جهت داشتن یا نداشتن ضمانت اجرای مجازات و کیفر به دو دسته دعاوی حقوقی و کیفری تقسیم میگردد.

هر کدام از دعاوی کیفری و یا حقوقی نیز انواع مخصوص به خود را دارد که در ذیل به آنها اشاره میگردد.

دعاوی حقوقی

مقصود از دعاوی حقوقی دعاوی میباشند که موضوع و اساس آنها پیرامون مسائلی همچون مطالبه وجه، امور مربوط به حقوق خانواده از جنبه حقوقی، ایفای تعهدات و غیره قرار گرفته است.

بنابراین در این دسته از دعاوی اصولا بحث وقوع جرم و مجازات و کیفر مرتکب مطرح نمیباشد و صرفا حقوقی است.

از همین رو حکم محاکم حقوقی نیز اغلب شامل مواردی همچون الزام به ایفای تعهدات، الزام جبران خسارات و الزام به پرداخت وجه و … میباشد. لذا حکم به محکومیت کیفری مرتکب در این محاکم صادر نمیگردد.

مطالبه وجه، الزام به ایفای تعهد یا تعهدات، انواع طلاق، چک از جنبه حقوقی، حکم تخلیه، دستور تخلیه، خلع ید، مهریه، نفقه از جنبه حقوقی، ارث، اجرت المثل و … از مهمترین و شناخته ترین دعاوی حقوقی میباشند.

دعاوی کیفری

مقصود از دعاوی کیفری دعاوی میباشند که قانونگذار صراحتا  در قانون انجام آنها را ممنوع و جرم تلقی نموده است.

در واقع در این نوع از دعاوی فعل یا ترک فعلهایی صورت گرفته که قانونگذار در قانون به خصوص قانون مجازات اسلامی برای آنها مجازات و ضمانت اجراهای کیفری در نظر گرفته است. این فعل و یا ترک فعلها عموما در خصوص جان، مال، ناموس، عفت عمومی و … افراد در جامعه میباشد.

قتل عمد یا غیر عمد، کلاهبرداری، تجاوز و تعرض جنسی،تصرف عدوانی، آدم ربایی، سرقت حدی یا تعزیری، زنا، ضرب و جرح، توهین، افترا و … از مهمترین دعاوی کیفری به حساب می آیند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا