وکیل آنلاین

معمولا افراد ترجیح میدهند از خدمات مشاوره حضوری استفاده نمایند. ولی امروزه به دلیل مشغله های فراوان و محدودیت زمانی و ترافیکی گاهی بهترین راه حل استفاده از خدمات وکیل آنلاین و مشاوره به صورت تلفنی یا متنی با وکیل تهران میباشد. با استفاده از این روش آنلاین و تلفنی میتوانید زمان خود را مدیریت […]

وکیل آنلاین تهران

معمولا افراد ترجیح میدهند از خدمات مشاوره حضوری استفاده نمایند. ولی امروزه به دلیل مشغله های فراوان و محدودیت زمانی و ترافیکی گاهی بهترین راه حل استفاده از خدمات وکیل آنلاین و مشاوره به صورت تلفنی یا متنی با وکیل تهران میباشد.

با استفاده از این روش آنلاین و تلفنی میتوانید زمان خود را مدیریت کرده و در آن صرفه جویی نمایید. همچنین گاهی مواقع به هر دلیل امکان مشاوره به صورت حضوری برای افراد فراهم نمیباشد.

در واقع شما همراهان میتوانید به راحتی در منزل و یا محل کار و در هر کجا که هستید به وکیل آنلاین دسترسی داشته باشید. در ادامه به معرفی خدمات وکیل آنلاین تیم حقوقی وکیل زوم میپردازیم.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین وکیل پایه یک دادگستری است که به صورت آنلاین و یا تلفنی آماده ارائه خدمات وکالتی و مشاوره میباشد. وکلای تیم حقوقی ما همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات آنلاین و تلفنی به شما عزیزان میباشند.

مضافا ممکن است قصد انعقاد قرارداد خرید و فروش و یا هر گونه قرارداد دیگری را داشته باشید. در این صورت اگر مایل باشید میتوانید از خدمات غیر حضوری وکلای آنلاین گروه حقوقی وکیل زوم استفاده نمایید.

مزایای وکیل آنلاین

همانطور که گفته شد مهمترین مزیت مشاوره آنلاین و تلفنی صرفه جویی و مدیریت زمان است. شما در هر کجا که هستید حتی زمانی که در خیابان میباشید میتوانید فقط با یک گوشی همراه یا ثابت با وکلای آنلاین گروه حقوقی وکیل زوم تماس حاصل فرمایید.

با این کار دیگر نیازی نیست که ساعتها وقت گرانبهای خود را در ترافیک سپری نمایید. درضمن پیدا کردن جای پارک نیز یکی دیگر از مشکلات پیش روی شماست.

درضمن هم میهنان مقیم خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات مشاوره ای و وکالتی تیم حقوقی وکیل زوم استفاده نمایند. وکیل ایرانیان مقیم خارج کشور آماده ارائه انواع خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشند.

مشاوره تلفنی

هزینه مشاوره: میانگین 250 هزار تومان
تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

تمامی وکلای معرفی شده در این سایت از وکلای خبره و مورد اعتماد در ایران میباشند. بدیهی است ارائه این خدمات مستلزم پرداخت مبلغ حق الوکاله میباشد.

البته این مبلغ منصفانه بوده و شما عزیزان با تماس با وکلای ما حداقل هزینه مشاوره آنلاین را میپردازید. البته کسانی که به هیچ عنوان تمکن مالی نداشته باشند میتوانند بدون پرداخت هزینه، مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایند. مشروط بر اینکه عدم تمکن مالی ایشان برای وکلای تیم وکیل زوم احراز گردد.

البته امکان دریافت مشاوره حقوقی رایگان به صورت پرسش و پاسخ برای کلیه همراهان وکیل زوم وجود داشته و همه شما میتوانید از این خدمات رایگان نیز استفاده نمایید.

هزینه مشاوره با وکیل آنلاین

تعیین مبلغ حق المشاوره آنلاین و تلفنی به صورت توافقی و منصفانه بوده و در واقع وکیل دادگستری با توجه به موضوع مشاوره و دیگر مسائل مربوطه مبلغ حق المشاوره را به شما عزیزان اعلام مینماید.

در ضمن بدیهی است که هزینه مشاوره به صورت تلفنی و آنلاین پایین تر از هزینه مشاوره حضوری میباشد. به طور میانگین هزینه مشاوره حضوری 400 هزار تومان و هزینه مشاوره با وکیل آنلاین 250 هزار تومان میباشد. البته این هزینه میانگین بوده و به نسبت پرونده میتواند بیشتر یا کمتر باشد. میزان دقیق هزینه مشاوره توسط وکیل تعیین میگردد.

توجه: به هیچ عنوان قبل از تماس با وکیل و توافق بر سر هزینه مشاوره، هیچ مبلغی به شماره کارت موجود در این صفحه واریز نفرمایید.

مزایای مشاوره حقوقی

مباحث حقوقی، کیفری، خانواده و … و مسائل مربوط به آن بسیار پیچیده و دشوار میباشند. همچنین شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره و تماس با وکیل با تجربه ملکی در تهران اقدام نمایید.

به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی با یک وکیل تهران و با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

چرا که طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست ممکن است به گونه ای به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر امکان تصحیح آن به هیچ عنوان نباشد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای مجرب و مورد اعتماد در تهران، بهترین وکلای مشهد و سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما همراهان میباشد.

همچنین در صورتی که مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید میتوانید بدون پرداخت حق الوکاله وکیل از خدمات تیم ما استفاده کنید.

در این صورت صرفا با پرداخت مبلغ لازم در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

این خدمات شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر وکیل تهران میباشد.

انواع مشاوره حقوقی

مشاوره با وکلای تیم حقوقی وکیل زوم به صورت مستقیم و بدون واسطه میباشد. در واقع شما عزیزان میتوانید بسته به شرایط و تمایل خود مستقیما با وکلای تیم ما به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین ارتباط برقرار نمایید.

در زیر به بررسی هزینه و چگونگی انواع مشاوره با وکیل تیم حقوقی وکیل زوم میپردازیم.

مشاوره حضوری

شما عزیزان میتوانید همه روزه جهت ارتباط و مشاوره حضوری با وکلای تیم حقوقی وکیل زوم در تهران اقدام نمایید. بدیهی است جهت مشاوره حضوری ابتدا باید با وکلای تیم وکیل زوم هماهنگیهای لازم را به عمل آورده و وقت مشاوره از سوی وکیل تعیین گردد.

جهت انجام هماهنگیهای لازم در خصوص مشاوره حضوری با شماره های مربوطه در سایت تماس حاصل نمایید.

مشاوره آنلاین و تلفنی

همانطور که اشاره گردید شما همراهان عزیز میتوانید از خدمات مشاوره حقوقی تیم ما به صورت تلفنی و یا متنی نیز استفاده نمایید. در این صورت ابتدا میبایست مبلغ حق المشاوره را به حساب وکیل دادگستری واریز نموده و سپس ایشان وقت مشاوره را تعیین نماید.

جهت برقراری ارتباط به صورت تلفنی با وکیل آنلاین میتوانید با شماره های موجود در این صفحه تماس حاصل نمایید. همچنین شما عزیزان میتوانید با بهترین وکلای اصفهان و دیگر شهرهای ایران ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

همچنین ممکن است شما همراهان مایل به استفاده از خدمات مشاوره به صورت متنی و یا صدا از طریق پیامرسانهای شناخته شده باشید. در این صورت میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود به صفحه پیامرسان وکیل آنلاین متصل شوید.

پس از ورود به صفحه وکیل آنلاین در پیامرسان مربوطه خود را معرفی نموده، رسید فیش واریزی را ارسال و موضوع مشاوره را بیان نمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا