وکیل شیراز

گروه حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری خبره و مورد اعتماد تشکیل گردیده است. در این مطلب به معرفی آپدیت لیست 10 تا از بهترین وکیل شیراز در سال 1403 و از اعضای کانون وکلای دادگستری شیراز خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه این مطلب شماره وکیل شیراز به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان […]

بهترین وکیل شیراز

گروه حقوقی وکیل زوم از تعدادی وکیل دادگستری خبره و مورد اعتماد تشکیل گردیده است. در این مطلب به معرفی آپدیت لیست 10 تا از بهترین وکیل شیراز در سال 1403 و از اعضای کانون وکلای دادگستری شیراز خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه این مطلب شماره وکیل شیراز به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت لذا لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

وکیل پایه یک دادگستری شیراز به چه کسی گفته میشود؟

قبل از پاسخ به پرسش فوق بایستی به این موضوع عنایت داشت که الزاما هر وکیل پایه یک دادگستری بهترین وکیل شیراز نمیباشد. در یک نگاه کلی بایستی اذعان داشت که لازمه دریافت پروانه وکالت دادگستری، شرکت در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون وکالت مرکز مشاوران وابسته به قوه قضاییه میباشد. این آزمونها همه ساله در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران برگزار میگردد.

باتوجه به مسائل مختلف، بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز به کسی گفته میشود که در یکی از آزمونهای کانون وکلای دادگستری شیراز شرکت کرده و پس از طی نمودن مراحل مربوطه، موفق به گرفتن پروانه کانون وکلای دادگستری شیراز شود.

به صورت کلی دانشجویان رشته حقوق پس از سپری کردن دوره های تحصیلات دانشگاهی میتوانند بنابر  میزان تواناییهای خویش، در آزمون بسیار دشوار کانون وکلای دادگستری و یا آزمون مرکز مشاوران شرکت کنند. همانطور که گفتیم این آزمونها هر یک سال یک مرتبه برگزار میشود. البته میتوان گفت این آزمونها در سالهای اخیر بسیار ساده تر برگزار شده و دیگر مثل سابق دشوار نمیباشد.

به طور کلی داوطلبان میبایست در یک رقابت بزرگ و نفس گیر، موفق به کسب معدل قبولی شوند تا در نهایت بتوانند از میان هزاران داوطلب به عنوان کارآموز وکالت شیراز پذیرفته شوند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل شیراز سال 1403

در این قسمت از مقاله لیستی از 10 تا از بهترین وکیل شیراز در سال 1403، فعال و مورد اطمینان، فراهم گردیده که میتوانید در زیر آنرا مشاهده فرمایید. همچنین توجه داشته باشید که شماره وکیل شیراز در کنار نام هر یک از وکلای شیراز قرار گرفته است.

وکیل پایه یک شیراز

شماره تماس:

آدرس: شیراز

وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای شیراز.

ایشان از وکلای جوان ولی با سابقه تهران میباشد. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه کار در شیراز بوده و همچنین سابقه همکاری با شرکتهای معتبر و بزرگ ایرانی را در کارنامه خود دارد.

شما همراهان عزیز میتوانید همین حالا یا شماره وکیل شیراز تماس بگیرید.

ساعت کاری: همه روزه از ساعت 11 تا 21 با هماهنگی قبلی.

تماس مستقیم با شماره وکیل شیراز

همانطور که ملاحظه فرمودین گروه حقوقی وکیل زوم در این مقاله به معرفی بهترین وکلای شیراز پرداخته است. همچنین شما عزیزان میتوانید با مشاهده بخشی از سوابق و فعالیتهای وکلای دادگستری شیراز بصورت مستقیم و بدون واسطه با شماره وکلای پایه یک دادگستری شهر شیراز تماس گرفته و مشکل حقوقی خود را بیان نمایید. 

همچنین علاوه بر عزیزان داخل کشور، ایرانیان عزیز مقیم خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات حقوقی تیم وکیل زوم استفاده نمایند. درواقع وکیل بین المللی در تهران آماده است تا بهترین خدمات حقوقی و وکالتی را به شما عزیزان در هر کجای دنیا که ساکن هستید ارائه نماید.

وکیل تخصصی شیراز کیست؟

وکیل متخصص در شیراز اصطلاحا به وکلایی میگویند که اکثر فعالیتهای خود را بر روی یک یا چند حوزه حقوقی در شهر شیراز متمرکز ساخته اند. البته این موضوع غیر قابل انکار است که کلیه وکلای پایه یک دادگستری درخصوص کلیه دعاوی حقوقی آشنایی داشته و میتوانند در تمامی پرونده های حقوقی اعلام وکالت نمایند.

نکته اینجاست که در برخی از موارد وکلای دادگستری بنابه دلایل گوناگون بیشتر فعالیت خود را بر روی یک یا چندی از دعاوی در شهر شیراز متمرکز میسازند. این شیوه ممکن است دلایل مختلفی نظیر تسلط بیشتر بر روی برخی دعاوی حقوقی مشخص، عدم تمایل به دیگر حوزه های حقوقی، کم اهمیت بودن برخی از دعاوی حقوقی در بین افراد جامعه و … داشته باشد. بنابراین مشاهده رزومه بهترین وکلای شیراز، بهترین وکلای اهواز و … میتواند در انتخاب شما عزیزان نقش بسزایی ایفا نماید.

دوره کارآموزی وکیل

مدت زمان دوره کارآموزی در اکثر کانونهای وکلای دادگستری در تمام استانهای کشورمان ایران همچون کانون وکلای شیراز 18 ماه از تاریخ صدور پروانه کارآموزی توسط کانون مربوطه میباشد.

پس از اینکه وکلای کارآموز این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشتند، کانون وکلای دادگستری شیراز اقدام به برگزاری چندین آزمون کتبی و شفاهی تحت عنوان اختبار مینماید. این امر جهت احراز صلاحیت کارآموزان وکیل جهت صدور پروانه وکالت پایه یک دادگستری شهر شیراز میباشد.

علی ایحال متقاضیانی که پذیرفته میشوند مجاز به حضور در مراسم تحلیف بوده که میبایست در این مراسم اقدام به اتیان سوگند نموده تا به مقام وکیل پایه یک دادگستری نائل گردد. 

اهمیت داشتن وکیل شیراز

همانطور که بارها اشاره کردیم دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و مباحث مربوط به آن بسیار مبهم و چالشی میباشد. به همین جهت همواره توصیه شده است که قبل از هر اقدامی از یک وکیل شیراز، بهترین وکیل یزد، تهران و … با تجربه و متبحر در امور حقوقی مدنظر کمک بگیرید.

به طور کلی طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست میتواند تاحدی به روند رسیدگی پرونده آسیب وارد کند که دیگر امکان اصلاح آن به هیچ عنوان وجود نداشته باشد.

همچنین مدت زمان رسیدگی به روند بسیاری از پرونده ها میتواند بسیار طولانی و طاقت فرسا باشد. این اتفاق ممکن است موجب بروز دردسرهای مختلفی نظیر عدم پیگیری دائم پرونده، دلسرد شدن از به نتیجه رساندن پرونده و … گردد. درصورتی که شما عزیزان از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و باسابقه استفاده نمایید تا حد زیادی بروز این قبیل مشکلات را کاهش خواهید داد.

مضافا اینکه یک وکیل دادگستری مجرب میتواند زمان رسیدگی به پرونده را کاهش داده و از اطاله دادرسی در پرونده تاحد زیادی جلوگیری بعمل آورد. حتی در بسیاری از دعاوی حقوقی همچون دعوی طلاق توافقی، وکیل دادگستری کاردان میتواند زمان رسیدگی به دعوی را تا نصف نیز تقلیل دهد.

تیم بزرگ وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای شیراز، باتجربه و معتمد، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد. لذا درصورتی که به خدمات یک وکیل مورد اعتماد و خوب نیاز دارید با شماره وکیل شیراز در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

برخی خدمات بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل شیراز در اغلب موارد در خصوص کلیه مسائل و موضوعات حقوقی اقدام به ارائه انواع خدمات وکالتی مینماید. این خدمات میتواند شامل تنظیم دادخواست حقوقی، تنظیم شکوائیه کیفری، تنظیم انواع اظهارنامه، تنظیم لایحه، ارائه مشاوره حقوقی، تنظیم قراردادهای مختلف و … باشد.

در ذیل به معرفی برخی از مهمترین خدمات بهترین وکیل شیراز خواهیم پرداخت.

انجام امور ملکی در شیراز

همانطور که همگی میدانیم دعاوی ملکی نه تنها در استان شیراز بلکه در سایر شهرهای کشورمان از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است. البته که این اهمیت میتواند دلایل بسیار گوناگون و ریشه ای داشته باشد.

یکی از دلایل اهمیت دعاوی ملکی، ارزش و بهای روزافزون و بالای ملک و املاک و یا اموال غیر منقول در سراسر ایران بوده که متاسفانه همه روزه نیز غیرقابل مهارتر از قبل میشود. از دیگر دلایل اهمیت دعاوی ملکی میتوان به دشواری و چالشهای فراوان دعاوی ملکی نسبت به دیگر دعاوی حقوقی اشاره کرد.

علی ایحال دعاوی و پرونده های ملکی در بین افراد جامعه از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. با نگاهی به تعداد پرونده های ملکی در محاکم دادگستری نیز میتوان به این نتیجه رسید که دعاوی ملکی آمار بسیار بالایی را در محاکم کشور به خود اختصاص داده است.

از مهمترین مسائل مربوط به ملک، زمین، باغ و … در جامعه نیز میتوان به خرید و فروش، رهن، اجاره، تصرف، تخلیه و … اشاره نمود که تمامی آنها از پیچیدگیهای بسیار بالایی برخوردار هستند.

لذا به شما عزیزان پیشنهاد میگردد که در زمینه ملکی از حق استفاده از خدمات یک وکیل ملکی شیراز استفاده نمایید. در همین راستا و در ابتدای مطلب شماره وکیل شیراز در این صفحه جهت استفاده شما عزیزان درج گردیده است.

انجام امور طلاق در شیراز

امروزه طلاق یکی از موضوعات بسیار شایع در تمامی جوامع میباشد. این اپیدمی نه تنها در شیراز و تهران بلکه در سراسر دنیا بسیار فراگیر شده است. این اپیدمی باعث شده تا موضوع طلاق به یک امر بسیار عادی در جوامع امروزی تبدیل شود.

همانطور که میدانیم طلاق آثار فراوانی برای زن و مرد و همچنین فرزند یا فرزندان مشترک خواهد داشت. تاجایی که حتی پس از جدایی و طلاق نیز آثار آن همچنان پابرجا و استوار میماند. به همین دلیل همیشه توصیه میگردد زن و مرد قبل از تصمیم به طلاق به مسائل پیرامون آن توجه خاصی نمایند.

از طرف دیگر قبل از هرگونه اقدامی در خصوص مسائل مربوط به خانواده نظیر طلاق حتما با یک وکیل طلاق در شیراز مشورت نمایید. یک وکیل متخصص در طلاق به کلیه مباحث پیرامون طلاق آشنا و مطلع بوده و میتواند برگ برنده شما همراهان در پرونده های خانواده و طلاق باشد.

انجام امور کیفری در شیراز

همانطور که میدانید پرونده های کیفری از مهمترین و حساس ترین دعاوی مطروحه در دادگاه ها و محاکم دادگستری میباشد. درواقع مصادیق دعاوی کیفری بسیار گسترده بوده و روزانه افراد بسیار زیادی حتی نادانسته مرتکب انواع جرایم کیفری میشوند. علی ایحال تعداد زیادی از پرونده های موجود در دادگاه ها و محاکم را پرونده های کیفری نظیر قتل عمدی و قتل غیر عمدی، تجاوز، تجاوز و زنای به عنف، سرقت، کلاهبرداری، کلاهبرداری اینترنتی و … تشکیل میدهد.

از طرف دیگر ضمانت اجرای ارتکاب جرائم کیفری نیز بسیار سنگین و شدید میباشد. تا جایی که حتی در برخی موارد مرتکب یا محکوم علیه به قطع عضو، قصاص، اعدام و … محکوم میشود. لذا همواره توصیه میگردد چه در جایگاه شاکی و چه در مقام مشتکی عنه، سعی کنید قبل از هر اقدام حقوقی، با یک وکیل کیفری در شیراز مشورت نمایید.

البته توجه داشته باشید که هرچند استفاده از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری برای شما هزینه هایی خواهد داشت. ولی شما با پرداخت هزینه ای ناچیز در قبال موضوعات به شدت مهم کیفری، از خدمات و اطلاعاتی بهره مند میگردید که قطعا قابل قیمت گذاری نیست.

خدمات حقوقی ارائه شده شامل سالها مطالعه و بررسی در قوانین بوده که نتیجه آن قبولی در آزمونهای مختلف حقوقی میباشد. ارزش استفاده از خدمات حقوقی نیز برای شما عزیزان چندین برابر هزینه ای است که به وکیل دادگستری پرداخت مینمایید. به همین جهت چنانچه تمایل داشته باشید، میتوانید با وکلای تیم حقوقی وکیل زوممتشکل از وکلای شیراز، وکلای اصفهان و … تماس حاصل فرمایید.

ویژگیهای یک وکیل خوب در شیراز

یک وکیل خوب بایستی دارای صلاحیت اخلاقی و رفتاری باشد. به طور کلی یک وکیل خوب و شایسته دارای ویژگیهای خاص و ویژه ای میباشد. ما در ادامه به صورت خلاصه به بررسی برجسته ترین خصوصیات یک وکیل خوب میپردازیم که میتواند در استان شیراز به شما عزیزان کمک و یاری رساند.

  • با تجربه و خبره بودن: درواقع مباحث حقوقی دارای چالشها و پیچیدگیهای فراوانی بوده و همین موضوع باعث تشتت آرا و اختلاف نظرهای متعدد و در نتیجه صدور آرای متفاوتی میشود. بنابراین این پیچیدگیها بر روی کلیه مباحث حقوقی سایه افکنده و استفاده از خدمات یک وکیل باسابقه و حرفه ای در کلیه مسائل حقوقی امری لازم و ضروری میباشد.
  • صادق و راست گو بودن: صداقت و یا گفتن حقیقت یکی از مهمترین ترین ویژگیهای هر انسانی از جمله یک وکیل خوب به شمار می آید. صداقت یک وکیل موجب میگردد موکل تا جایی که امکان پیشبینی وجود دارد از برخی مسائل مهم در پرونده آگاه و مطلع گردد. از طرف دیگر نیز موکل در برخورد با چنین وکیلی صداقت بیشتری به خرج داده و لذا سعی میکند موضوعی را از وکیل پنهان نکند. صداقت وکیل و موکل در قبال یکدیگر میتواند اثرات بسیار مثبتی بر روی پرونده داشته باشد.
  • صبور و با حوصله بودن: یک وکیل دادگستری خوب و شایسته بایستی با حوصله و صبور باشد. درواقع دعاوی حقوقی پیچیدگیها و چالشهای فراوانی دارد و یک وکیل دادگستری برای حل این مسائل حقوقی، نیاز به دقت و بررسی فراوان در پرونده حقوقی خواهد داشت. یک وکیل خوب قبل از هر گونه اقدام و حتی هرگونه اظهارنظری در ابتدا به بررسی کامل موضوع پرداخته و متعاقبا اقدامات لازم را بعمل خواهد می آورد. این موضوع میتواند احتمال بروز خطا و اشتباهات را تا حد امکان کاهش داده و در نتیجه احتمال و شانس پیروزی در پرونده را بالا ببرد.
  • مهارتهای ارتباطی موثر داشتن: ارتباط موثر و گیرا با موکل، قضات محترم و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده از بارزترین ویژگیهای یک وکیل دادگستری خوب میباشد. وکلا بایستی با استفاده از مهارتهای ارتباطی موثر به دنبال ارتباط صحیح با موکل و دیگر افراد دخیل در پرونده باشد و از این ارتباط نیز در جهت پیشبرد اهداف موکل در پرونده بهره گیرد.
  • قدرت مذاکره بالایی داشتن: مطمئنا یک وکیل خوب بایستی دارای فن بیان خوب و گیرایی بوده و به فنون مذاکره آشنایی نسبی داشته باشد. وکلایی که از قدرت مذاکره بالایی برخوردارند میتوانند از این خصوصیت مهم در قانع کردن طرف مقابل و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده به درخواست موکل استفاده نماید.
  • غرور کاذب نداشتن: در حقیقت قوانین حقوقی همواره دستخوش تغییرات گسترده ای قرار میگیرد. تاجایی که یک مثال که میان حقوقدانان و حقوق خوانان شایع است میگوید که رشته حقوق فارغ التحصیلی ندارد. مثال مذکور به روشنی تغییرات گسترده در قوانین حقوقی را در تمامی زمینه ها نشان میدهد. بنابراین داشتن غرور کاذب در حیطه علمی برای کلیه وکلای دادگستری چه وکلای پایه یک و چه کارآموز به هیچ عنوان مناسب نمیباشد. لذا همیشه به وکلا توصیه میگردد تا با همکاران خود به خصوص در پرونده های مهم و حساس مشورت نمایند. از طرف دیگر در بسیاری از مواقع به دلیل مشغله کاری وکالت و ضیق وقت، ممکن است هر وکیلی حتی وکلای باتجره و باسابقه نیز دچار اشتباه شود.
  • امین و مورد اعتماد بودن: از دیگر ویژگی های بسیار برجسته و مهم یک وکیل خوب این است که امین و مورد اعتماد بوده تا جایی که همانند یک برادر برای موکل باشد. سپردن اصول اسناد و مدارک از جانب موکل به وکیل را میتوان کم اهمیت ترین موضوع در راستای امانتدار بودن یک وکیل دانست. درواقع در طول روند رسیدگی به پرونده قضایی ممکن است موضوعاتی رخ دهد که بسیار با اهمیت تر از اصول اسناد و مدارک باشد.البته از یک نگاه کلی میتوان اذعان داشت که به وکیل دادگستری که دارای پروانه وکالت کانون وکلای دادگستری باشد میتوان راحت تر اعتماد نمود. در کل بهتر است سعی کنید پرونده های خود را حتما به وکلای دادگستری مورد اطمینان، امانتدار، شاخص و مطرح بسپارید.

گروه حقوقی وکیل زوم متشکل از بهترین وکلای شیراز، بهترین وکیل یزد، تبریز، اصفهان، تهران، مشهد،، رشت، کرج و … آماده ارائه هرگونه خدمات حقوقی و مشاوره ای به شما همراهان عزیز میباشد.

وکیل رایگان شیراز بدون پرداخت حق الوکاله

کلیه مباحث حقوقی و رویه حال حاضر محاکم دادگستری بقدری پیچیده و متغیر است که بهتر است قبل از هر اقدام حقوقی با یک وکیل شیراز با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

چراکه همانطور که اشاره کردیم طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست میتواند تاحدی به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر تصحیح آن به هیچ عنوان امکانپذیر نباشد.

تیم حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای شیراز، وکلای تبریز، اصفهان، مشهد و … مجرب و مورد اعتماد آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد. همچنین عزیزان ساکن خارج از کشور نیز میتوانند از طریق راه های ارتباطی ساده و موجود از خدمات وکلای گروه حقوقی وکیل زوم در ایران و تهران استفاده نمایند. شما عزیزان با پرداخت حق الوکاله منصفانه میتوانید از تمامی خدمات وکلای تیم ما بهره مند شوید.

همچنین توجه داشته باشید که در صورتی که به هر علت مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید بدون پرداخت حق الوکاله به وکلا میتوانید از خدمات تیم حقوقی وکیل زوم استفاده نمایید. در این حالت میتوانید صرفا با پرداخت مبلغ ناچیزی به عنوان حق الزحمه در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

خدمات مارالذکر شامل تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر بهترین وکیل شیراز میباشد.

مشاوره و انعقاد قرارداد با وکیل شیراز

توصیه میگردد جهت مشاوره تلفنی و یا عقد قرارداد وکالت حتما با یک وکیل پایه یک دادگستری شیراز تماس حاصل فرمایید.

گروه حرفه ای وکیل زوم برای شما عزیران خدمات مشاوره حقوقی توسط لیست بهترین وکلای شیراز و عضو کانون وکلای دادگستری را فراهم نموده که میتوانید به دو صورت تلفنی و حضوری با وکیل شیراز تماس ارتباط برقرار نمایید.

در هر صورت جهت ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری شیراز و عضو کانون وکلای دادگستری همین حالا با یکی از شماره های مندرج در لیست وکلای شیراز تماس حاصل فرمایید.

انواع دعاوی حقوقی

در واقع از یک نگاه کلی به حقوق، انواع دعاوی از جهات گوناگونی میتواند مورد تقسیم بندی قرار گیرد. در یکی از مهمترین این تقسیم بندیها، دعاوی از جهت داشتن یا نداشتن ضمانت اجرای کیفر و یا مجازات، به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم میگردد. البته که هر کدام از دعاوی کیفری و یا حقوقی نیز انواع مخصوص به خود را دارد.

دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی به دعاوی میگویند که موضوع آنها پیرامون مسائلی همچون موضوعات مالی نظیر مطالبه وجه، امور مربوط به حقوق خانواده نظیر حق و حقوق مالی و غیرمالی زوجین درقبال یکدیگر، ایفای تعهدات و … قرار میگیرد. لذا اصولا میتوان گفت در این دسته از دعاوی اصولا بحث وقوع جرم و مجازات مرتکب مطرح نمیباشد.

از همین رو حکم محاکم نیز اغلب شامل مواردی همچون الزام به ایفای تعهدات، الزام به جبران خسارات و الزام به پرداخت وجه و … خواهد بود.

همچنین مطالبه وجه، الزام به انجام تعهدات، انواع طلاق، چک حقوقی، تخلیه، خلع ید، مهریه زن، نفقه زن یا فرزند، حضانت، ارث، اجرت المثل و … از مهمترین و شناخته شده ترین دعاوی حقوقی میباشند.

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری نیز به دعاوی میگویند که قانونگذار صراحتا انجام آنها را ممنوع و جرم تلقی نموده است. درواقع در این نوع از دعاوی مرتکب فعل یا ترک فعلهایی صورت داده که قانونگذار صراحتا در قانون به خصوص قانون مجازات اسلامی برای آنها کیفر و ضمانت اجراهای مختلفی در نظر گرفته است.

قتل عمدی یا قتل غیرعمدی، کلاهبرداری، کلاهبرداری اینترنتی، تجاوز و انواع زنا، آدم ربایی، سرقت حدی یا سرقت تعزیری، ضرب و جرح، توهین و فحاشی و … از مهمترین و شناخته شده ترین دعاوی کیفری محسوب میشوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا