وکیل تبریز

گروه حقوقی وکیل زوم در شهر تهران از تعدادی وکیل دادگستری متبحر و مورد اعتماد تشکیل گردیده است. در این نوشتار به معرفی لیست 10 تا از بهترین وکیل تبریز در سال 1403 و از اعضای کانون وکلای دادگستری تبریز خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه این مقاله شماره وکیل تبریز به صورت مستقیم در اختیار […]

بهترین وکیل تبریز

گروه حقوقی وکیل زوم در شهر تهران از تعدادی وکیل دادگستری متبحر و مورد اعتماد تشکیل گردیده است. در این نوشتار به معرفی لیست 10 تا از بهترین وکیل تبریز در سال 1403 و از اعضای کانون وکلای دادگستری تبریز خواهیم پرداخت. همچنین در ادامه این مقاله شماره وکیل تبریز به صورت مستقیم در اختیار شما همراهان عزیز قرار میگیرد پس لطفا تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

وکیل پایه یک دادگستری تبریز به چه کسی گفته میشود؟

قبل از پاسخ دادن به پرسش فوق میبایست به این موضوع توجه داشت که الزاما هر وکیل پایه یک دادگستری بهترین وکیل تبریز یا بهترین وکیل ارومیه نمیباشد. در یک نگاه کلی میبایست خاطرنشان کرد که لازمه دریافت پروانه وکالت دادگستری، شرکت در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون وکالت مرکز مشاوران وابسته به قوه قضاییه است. این آزمونها همه ساله و به طور منظم در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران برگزار میگردد.

باعنایت به مباحث گوناگون، بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز به وکیلی گفته میشود که در یکی از آزمونهای کانون وکلای دادگستری تبریز شرکت کرده و بعد از طی کردن مراحل قانونی، موفق به اخذ پروانه کانون وکلای دادگستری تبریز شود.

درکل دانشجویان رشته حقوق پس از سپری نمودن دوره های تحصیلات دانشگاهی میتوانند به نسبت میزان تواناییهای خود، جهت اخذ پروانه وکالت، در آزمون بسیار سخت کانون وکلای دادگستری و یا آزمون وکالت مرکز مشاوران شرکت نمایند. همانطور که گفتیم این آزمونها همواره و در هر سال یک مرتبه برگزار میشود. البته میتوان گفت کلیه این آزمونها در سالهای اخیر بسیار ساده تر برگزار شده و دیگر مثل سابق دشوار و نزدیک نمیباشد.

به طور کلی داوطلبان بایستی در یک رقابت بزرگ و طولانی مدت، موفق به اخذ معدل قبولی شوند تا در نهایت بتوانند از بین هزاران داوطلب به عنوان کارآموز وکالت تبریز پذیرفته شوند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل تبریز سال 1403

در این قسمت از نوشتار لیست 10 تا از بهترین وکیل تبریز در سال 1403، فعال و معتمد، فراهم شده که میتوانید در زیر آنرا مشاهده کنید. همچنین توجه داشته باشید که شماره وکیل تبریز در کنار نام هر یک از وکلای تبریز قرار گرفته است.

وکیل پایه یک تبریز

شماره تماس:

آدرس: تبریز

وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای تبریز.

ایشان از وکلای جوان ولی با سابقه تهران میباشد. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه کار در تبریز بوده و همچنین سابقه همکاری با شرکتهای معتبر و بزرگ ایرانی را در کارنامه خود دارد.

شما همراهان عزیز میتوانید همین حالا یا شماره وکیل تبریز تماس بگیرید.

ساعت کاری: همه روزه از ساعت 11 تا 21 با هماهنگی قبلی.

تماس مستقیم با شماره وکیل تبریز

همانطور که دقت فرمودین تیم حقوقی وکیل زوم در این مطلب به معرفی بهترین وکلای تبریز پرداخته است. همچنین چنانچه مایل باشید میتوانید با مشاهده بخشی از سوابق و فعالیتهای وکلای دادگستری تبریز بصورت مستقیم و بدون واسطه و دلال با شماره وکلای پایه یک دادگستری تبریز تماس گرفته و مشکل حقوقی خود را بیان نمایید. 

همچنین علاوه بر عزیزان داخل کشور، ایرانیان عزیز ساکن خارج از کشور نیز میتوانند از خدمات حقوقی گروه وکیل زوم استفاده نمایند. درواقع وکیل بین المللی در تهران آماده است تا بهترین خدمات حقوقی و وکالتی را به شما عزیزان در هر کجای دنیا که ساکن هستید ارائه نماید.

وکیل تخصصی تبریز کیست؟

وکیل متخصص تبریز اصطلاحا به وکیلی میگویند که اکثر فعالیتهای خود را بر روی یک یا چند حوزه حقوقی در شهر تبریز متمرکز ساخته است. البته این موضوع غیرقابل انکار است که کلیه وکلای پایه یک دادگستری تبریز درخصوص کلیه دعاوی حقوقی آشنایی داشته و میتوانند در کلیه پرونده های حقوقی اعلام وکالت نمایند.

البته موضوع دیگری که وجود دارد این است که در برخی از موارد وکلای دادگستری بنابر دلایل گوناگون، بیشتر فعالیت خود را بر روی یک یا چند دعوی در شهر تبریز متمرکز میسازند. این تصمیم ممکن است دلایل مختلفی نظیر تسلط بیشتر بر روی برخی دعاوی حقوقی مشخص، عدم تمایل به دیگر حوزه های حقوقی، کم اهمیت بودن برخی از دعاوی حقوقی در میان افراد جامعه و … داشته باشد. بنابراین ملاحظه و بررسی رزومه وکلای تبریز، بهترین وکیل کرمانشاه و … میتواند در انتخاب شما عزیزان نقش بسزایی ایفا نماید.

دوره کارآموزی وکیل

مدت زمان دوره کارآموزی در اکثر کانونهای وکلای دادگستری در کلیه استانهای ایران همچون کانون وکلای تبریز 18 ماه از تاریخ صدور پروانه کارآموزی توسط کانون مربوطه میباشد.

پس از اینکه وکلای کارآموز در تبریز این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشتند، کانون وکلای دادگستری تبریز اقدام به برگزاری چندین آزمون کتبی و شفاهی تحت عنوان اختبار مینماید. این امر جهت احراز صلاحیت کارآموزان وکیل جهت صدور پروانه وکالت پایه یک دادگستری شهر تبریز میباشد.

در نهایت متقاضیانی که پذیرفته میشوند مجاز به حضور در مراسم تحلیف بوده که میبایست در این مراسم اقدام به اتیان سوگند نموده تا به مقام وکیل پایه یک دادگستری در تبریز نائل گردد. 

اهمیت داشتن وکیل تبریز

همانطور که به دفعات اشاره کردیم دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و مباحث مربوط به آن بسیار مبهم بوده و فهم آن بسیار دشوار میباشد. به همین دلیل همواره توصیه شده که قبل از هر اقدامی با یک وکیل تبریز، باتجربه و متبحر در امور حقوقی خود مشورت نموده و کمک بگیرید.

به طور کلی طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و ناصواب میتواند تاحدی به روند رسیدگی پرونده آسیب وارد سازد که دیگر امکان اصلاح آن به هیچ وجه وجود نداشته باشد.

مضافا مدت زمان رسیدگی به روند پرونده ها در اغلب موارد میتواند بسیار طولانی و طاقت فرسا باشد. این اطاله دادرسی، ممکن است موجب بروز دردسرهای مختلفی نظیر عدم پیگیری دائم پرونده، دلسرد شدن از به نتیجه رساندن پرونده و … گردد. چنانچه شما عزیزان از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و باسابقه استفاده نمایید تا حد زیادی بروز این قبیل مشکلات را کاهش خواهید داد.

مضافا اینکه یک وکیل دادگستری مجرب میتواند زمان رسیدگی به پرونده را کاهش داده و از اطاله دادرسی در پرونده به میزان قابل قبولی جلوگیری بعمل آورد. تاجایی که در بسیاری از دعاوی حقوقی همچون دعوی طلاق توافقی، وکیل دادگستری کاردان میتواند زمان رسیدگی به دعوی را تا نصف نیز تقلیل دهد.

تیم بزرگ وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تبریز، باتجربه و معتمد، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما همراهان میباشد. پس درصورتی که به خدمات یک وکیل مورد اعتماد و خوب نیاز دارید با شماره وکیل تبریز، بهترین وکلای رشت و … در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

برخی خدمات بهترین وکیل تبریز

بهترین وکیل تبریز در اغلب موارد در خصوص کلیه مسائل و موضوعات حقوقی اقدام به ارائه انواع خدمات وکالتی مینماید. این خدمات حقوقی میتواند شامل تنظیم انواع دادخواست، تنظیم شکوائیه کیفری، تنظیم انواع اظهارنامه، تنظیم لایحه، ارائه مشاوره حقوقی، تنظیم قراردادهای مختلف و … باشد.

در ذیل به معرفی برخی از مهمترین خدمات بهترین وکیل تبریز خواهیم پرداخت.

انجام امور ملکی در تبریز

همانطور که همگی میدانیم دعاوی ملکی نه تنها در استان تبریز بلکه در سایر شهرهای کشورمان از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است. البته که به خوبی میدانیم این اهمیت میتواند دلایل بسیار گوناگون و اساسی داشته باشد.

یکی از دلایل اهمیت دعاوی ملکی، ارزش و بهای روزافزون و بالای ملک و املاک و یا اموال غیر منقول در سراسر ایران بوده که متاسفانه و همه روزه درحال افزایش است. از دیگر دلایل اهمیت دعاوی ملکی میتوان به دشواری و پیچیدگی فراوان دعاوی ملکی نسبت به دیگر دعاوی حقوقی اشاره کرد.

علی ایحال دعاوی و پرونده های ملکی در بین افراد جامعه از حساسیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. با نگاهی به تعداد پرونده های ملکی در محاکم دادگستری نیز میتوان به این نتیجه رسید که دعاوی ملکی آمار بسیار بالایی را در محاکم ایران و شهر تبریز به خود اختصاص داده است.

از شناخته شده ترین مسائل مربوط به ملک، زمین، باغ و … در جامعه نیز میتوان به خرید و فروش، رهن، اجاره، تصرف عدوانی، تخلیه و … اشاره نمود که تمامی آنها از پیچیدگیهای بسیار بالایی برخوردار هستند.

بنابراین به شما همراهان توصیه میشود که در زمینه ملکی از حق استفاده از خدمات یک وکیل ملکی تبریز استفاده نمایید. در همین راستا و در ابتدای مطلب شماره وکیل تبریز در این صفحه جهت استفاده شما سروران درج گردیده است.

انجام امور طلاق در تبریز

امروزه طلاق یکی از موضوعات بسیار شایع در تمامی جوامع میباشد. این اپیدمی نه تنها در تبریز و تهران بلکه در سراسر دنیا بسیار فراگیر شده است. این اپیدمی باعث شده تا موضوع طلاق به یک امر بسیار عادی در جای جای جوامع امروزی تبدیل شود.

همانطور که میدانیم طلاق و جدایی آثار فراوانی برای زن و مرد و همچنین فرزند یا فرزندان مشترک خواهد داشت. تاجایی که حتی پس از جدایی و طلاق نیز آثار آن همچنان پابرجا و برقرار میماند. به همین دلیل همیشه پیشنهاد میگردد زن و مرد قبل از تصمیم به طلاق به مسائل پیرامون آن توجه مخصوصی نمایند.

از طرف دیگر سعی کنید قبل از هرگونه اقدامی در خصوص مسائل مربوط به خانواده نظیر طلاق با یک وکیل طلاق در تبریز مشورت نمایید. یک وکیل متخصص در طلاق به کلیه مباحث پیرامون طلاق آشنا و مطلع بوده و میتواند برگ برنده شما سروران در پرونده های خانواده و طلاق در تبریز باشد.

انجام امور کیفری در تبریز

همانطور که احتمالا میدانید پرونده های کیفری و جزایی از مهمترین و حساس ترین دعاوی مطروحه در دادگاه ها و مراجع قضایی میباشد. درواقع مصادیق دعاوی کیفری بسیار وسیع بوده و روزانه افراد بسیار زیادی حتی نادانسته و سهوا، مرتکب انواع جرایم کیفری میشوند. علی ایحال تعداد زیادی از پرونده های موجود در دادگاه ها و محاکم دادگستری را پرونده های کیفری نظیر قتل عمدی و قتل غیر عمدی، تجاوز، تجاوز و زنای به عنف، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، کلاهبرداری اینترنتی و … تشکیل میدهد.

از سوی دیگر ضمانت اجرای ارتکاب جرائم کیفری نیز بسیار سنگین و شدید درنظر گرفته شده است. تا جایی که حتی در برخی موارد مرتکب یا محکوم علیه به قطع عضو یا اعضا، قصاص، اعدام و … محکوم میشود. لذا همواره پیشنهاد میگردد چه در جایگاه شاکی و چه در مقام مشتکی عنه یا متهم، سعی کنید قبل از هر اقدام حقوقی، با یک وکیل کیفری در تبریز مشورت نمایید.

البته توجه داشته باشید که استفاده از خدمات یک وکیل پایه یک دادگستری تبریز برای شما هزینه هایی خواهد داشت. ولی این موضوع را درنظر بگیرید که شما با پرداخت هزینه ای ناچیز در مقابل موضوعات به شدت مهم کیفری، از خدمات و اطلاعاتی بهره مند میگردید که قابل قیمت گذاری نیست.

خدمات حقوقی که توسط بهترین وکیل تبریز ارائه میشود شامل سالها مطالعه و بررسی در قوانین بوده که نتیجه آن قبولی در آزمونهای مختلف حقوقی میباشد. ارزش استفاده از خدمات حقوقی بهترین وکلای تبریز نیز برای شما عزیزان چندین برابر هزینه ای است که به وکیل دادگستری پرداخت مینمایید. از همین رو چنانچه تمایل داشته باشید، میتوانید با وکلای تیم حقوقی وکیل زوم متشکل از وکلای شیراز، تبریز، اصفهان، مشهد و … تماس حاصل فرمایید.

ویژگیهای یک وکیل خوب در تبریز

یک وکیل خوب بایستی دارای صلاحیت اخلاقی و رفتاری باشد. به طور کلی یک وکیل خوب و شایسته دارای ویژگیهای خاص و ویژه ای میباشد. ما در ادامه به صورت خلاصه به بررسی برجسته ترین خصوصیات بهترین وکیل تبریز میپردازیم که میتواند در شهر تبریز به شما عزیزان کمک و یاری رساند.

  • باتجربه باشد:درواقع مباحث حقوقی دارای چالشهای فراوانی بوده و همین موضوع موجب تشتت آرا و اختلاف نظرهای فراوان و در نتیجه صدور آرای متفاوتی میشود. لذا این پیچیدگیها بر روی کلیه مباحث حقوقی سایه افکنده و استفاده از خدمات یک وکیل باسابقه و حرفه ای در کلیه مسائل حقوقی امری لازم و غیرقابل انکار میباشد.
  • صادق باشد: گفتن حقیقت و راستگویی یکی از بارزترین ویژگیهای هر انسانی از جمله یک وکیل خوب به حساب می آید. راستگویی یک وکیل موجب میگردد موکل تا جایی که امکان پیشبینی وجود دارد از برخی مسائل مهم در پرونده آگاه و مطلع گردد. از طرف دیگر نیز موکل در برخورد با چنین وکیلی متقابلا صداقت بیشتری داشته و لذا سعی میکند موضوعی را از وکیل پنهان نکند. صداقت وکیل و موکل در قبال یکدیگر میتواند اثرات بسیار مثبتی بر روند پرونده داشته باشد.
  • صبور باشد:یک وکیل دادگستری خوب و شایسته میبایست با حوصله و صبور باشد. درواقع دعاوی حقوقی پیچیدگیهای فراوانی دارد و یک وکیل پایه یک دادگستری برای حل این مسائل حقوقی، نیاز به دقت و بررسی فراوان در پرونده حقوقی خواهد داشت. یک وکیل خوب در تبریز قبل از هر گونه اقدام و اظهارنظری در ابتدای امر به بررسی کامل موضوع پرداخته و متعاقبا اقدامات لازم را بعمل می آورد. این موضوع میتواند احتمال بروز خطا و اشتباهات را تا جایی که امکان دارد کاهش داده و در نتیجه احتمال و شانس پیروزی در پرونده را بالا ببرد.
  • دارای مهارتهای ارتباطی موثر باشد: ارتباط موثر و گیرا با موکل، قضات محترم و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده از مهمترین ویژگیهای یک وکیل دادگستری خوب میباشد. وکلا بایستی با استفاده از مهارتهای ارتباطی موثر به دنبال ارتباط صحیح با موکل و دیگر افراد دخیل در پرونده باشد و از این ارتباط نیز در در راستای پیشبرد اهداف موکل در پرونده بهره گیرد.
  • دارای قدرت مذاکره بالایی باشد: مطمئنا یک وکیل خوب بایستی دارای فن بیان خوب و گیرایی بوده و به فنون مذاکره آشنایی نسبی داشته باشد. وکلایی که از قدرت مذاکره بالایی برخوردارند میتوانند از این خصوصیت مهم در اقناع طرف مقابل و دیگر اشخاص مرتبط با پرونده به درخواست موکل استفاده نماید.
  • نداشتن غرور کاذب:در حقیقت قوانین حقوقی همواره دستخوش تغییرات گسترده ای قرار میگیرد. تاجایی مثالی در میان حقوقدانان و حقوق خوانان شایع است میگوید که رشته حقوق فارغ التحصیلی ندارد. مثال مذکور به روشنی تغییرات گسترده در قوانین حقوقی را در تمامی زمینه ها نشان میدهد. لذا داشتن غرور کاذب در حیطه علمی برای کلیه وکلای دادگستری چه وکلای پایه یک و چه کارآموزان وکالت به هیچ عنوان مناسب نمیباشد. لذا همیشه به وکلا توصیه میگردد تا با همکاران خود به خصوص در پرونده های مهم و حساس مشورت نمایند. از طرف دیگر در بسیاری از مواقع به دلیل مشغله کاری وکالت و ضیق وقت، ممکن است هر وکیلی حتی وکلای باسابقه نیز دچار اشتباه شود.
  • معتمد باشد: از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل خوب این است که امین و معتمد بوده تا جایی که همانند یک برادر برای موکل باشد. سپردن اصول اسناد و مدارک از جانب موکل به وکیل را میتوان کم اهمیت ترین موضوع در راستای امانتدار بودن یک وکیل دانست. درواقع در طول روند رسیدگی به پرونده حقوقی ممکن است موضوعاتی رخ دهد که بسیار با اهمیت تر از اصول اسناد و مدارک باشد.البته از یک نگاه کلی میتوان اذعان داشت که به وکیل دادگستری که دارای پروانه وکالت کانون وکلای دادگستری باشد میتوان راحت تر اعتماد نمود. در کل بهتر است سعی کنید پرونده های خود را حتما به وکلای دادگستری مورد اطمینان، امانتدار، شاخص و شناخته شده بسپارید.

گروه حقوقی وکیل زوم متشکل از بهترین وکلای تبریز، بهترین وکیل اردبیل، تهران، مشهد، شیراز، رشت، کرج و … آماده ارائه هرگونه خدمات حقوقی و مشاوره ای به شما همراهان عزیز میباشد.

وکیل رایگان تبریز بدون پرداخت حق الوکاله

کلیه مباحث حقوقی و رویه حال حاضر محاکم دادگستری به حدی پیچیده و متغیر است که بهتر است قبل از هر اقدام و اظهارنظر حقوقی با یک وکیل تبریز، با تجربه و متخصص در امور مربوطه مشورت نمایید.

زیرا همانطور که گفتیم طرح دعوی و تنظیم لوایح اشتباه و نادرست میتواند تاحدی به روند رسیدگی آسیب بزند که دیگر تصحیح آن به هیچ عنوان امکانپذیر نباشد.

گروه حقوقی وکیل زوم با استفاده از بهترین وکلای تبریز، حرفه ای و معتمد، آماده ارائه بهترین خدمات حقوقی به شما عزیزان میباشد. همچنین عزیزان ساکن خارج از کشور نیز میتوانند از طریق راه های ارتباطی ساده و موجود از خدمات وکلای تیم حقوقی وکیل زوم در ایران و تهران استفاده نمایند. شما عزیزان با پرداخت حق الوکاله منصفانه میتوانید از تمامی خدمات وکلای تیم ما بهره مند شوید.

همچنین توجه داشته باشید که در صورتی که به هر علت مایل به پرداخت حق الوکاله نیستید میتوانید بدون پرداخت حق الوکاله از خدمات تیم حقوقی وکیل زوم استفاده نمایید. در این حالت میتوانید تنها با پرداخت مبلغ بسیار ناچیزی به عنوان حق الزحمه در طول روند رسیدگی و تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند خواهید گردید.

خدمات مارالذکر شامل تنظیم انواع دادخواست، تنظیم لایحه، مشاوره و غیره به طور دائم و تحت نظر بهترین وکیل تبریز میباشد.

مشاوره و انعقاد قرارداد با وکیل تبریز

توصیه میگردد جهت مشاوره تلفنی و یا عقد قرارداد وکالت حتما با یک وکیل پایه یک دادگستری تبریز تماس حاصل فرمایید.

گروه حرفه ای وکیل زوم برای شما عزیران خدمات مشاوره حقوقی توسط لیست بهترین وکلای تبریز و عضو کانون وکلای دادگستری را فراهم نموده که میتوانید به دو صورت تلفنی و حضوری با بهترین وکیل تبریز تماس ارتباط برقرار نمایید.

در هر صورت جهت ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری تبریز و عضو کانون وکلای دادگستری این شهر همین حالا با یکی از شماره های مندرج در لیست وکلای تبریز تماس حاصل فرمایید.

انواع دعاوی حقوقی

حال بهتر است در این قسمت از مقاله با انواع دعاوی حقوقی آشنا شوید. در یک نگاه کلی به علم حقوق، انواع دعاوی از جهات گوناگونی میتواند مورد تقسیم بندی قرار گیرد. در یکی از مهمترین این تقسیم بندیها، دعاوی از جهت داشتن یا نداشتن ضمانت اجرای کیفر و یا مجازات، به دو قسمت حقوقی و کیفری تقسیم میگردد. البته که هر کدام از دعاوی کیفری و یا حقوقی نیز انواع مخصوص به خود را دارد.

دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی به دعاوی گفته میشود که موضوع آنها پیرامون مسائلی همچون موضوعات مالی نظیر مطالبه وجه، امور مربوط به حقوق خانواده نظیر حق و حقوق مالی و غیرمالی زوجین درقبال یکدیگر، ایفای تعهدات و … قرار میگیرد. لذا اصولا میتوان گفت در این دسته از دعاوی اصولا بحث وقوع جرم و مجازات مرتکب مطرح نمیباشد.

از همین رو حکم محاکم نیز اغلب شامل مواردی همچون الزام به ایفای تعهدات، الزام به جبران خسارات و الزام به پرداخت وجه و … خواهد بود.

همچنین مطالبه وجه، الزام به انجام تعهدات، انواع طلاق، چک صیادی حقوقی، تخلیه، خلع ید، مهریه زن، نفقه زن یا فرزند، حضانت، ارث، اجرت المثل و … از مهمترین و شناخته شده ترین دعاوی حقوقی میباشند.

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری نیز به دعاوی میگویند که قانونگذار صراحتا انجام آنها را ممنوع و جرم تلقی نموده است. درواقع در این نوع از دعاوی مرتکب فعل یا ترک فعلی انجام داده که قانونگذار صراحتا در قانون به خصوص قانون مجازات اسلامی برای آنها کیفر و ضمانت اجراهای مختلفی در نظر گرفته است.

قتل به صورت عمدی یا قتل غیرعمدی، کلاهبرداری، کلاهبرداری اینترنتی، تجاوز و انواع زنا، آدم ربایی، سرقت حدی یا سرقت تعزیری، ضرب و جرح، توهین و فحاشی و … از مهمترین و شناخته شده ترین دعاوی کیفری محسوب میشوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

در این نوشته شما می خوانید

برای ما پیام بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا